Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021

AKTUALNOŚCI

Nowy sterownik Radeon Pro Software Enterprise 17.Q1

Zgodnie z zapowiedziami AMD dotyczącego co-kwartalnego wydawania sterowników korporacyjnych właśnie udostępniono nowy sterownik Radeon Pro Software Enterprise 17.Q1, który zawiera nowe funkcje jak Radeon Pro ReLive, a także ulepszenia w zakresie wydajności i stabilności.

Radeon Pro ReLive to potężne i profesjonalne rozwiązanie AMD służące do nagrywania i tworzenia zrzutów ekranowych wysokiej rozdzielczości, które jest częścią nowego sterownika i ponadto pozwala na:

  • Wykorzystanie go wraz z różnorodnym oprogramowaniem profesjonalnym, jak aplikacje CAD czy programy służące do wizualizacji, projektowania, tworzenia multimediów, współpracy, prezentacji, treningów, wsparcia klienta i wielu innych;
  • Wykorzystanie kodowania HEVC/H.265, które umożliwia tworzenie nawet o 44% mniejszych plików wideo w porównaniu do standardu H.264 AVC;
  • Szybsze transfery danych podczas udostępniania nagranych zapisów pracy w profesjonalnych programach przy raptem 3-procentowym spodziewanym wpływie na wydajność.

Tak, jak wcześniej sterownik Radeon Pro Software Enterprise w wersji 17.Q1 obsługuje pionierską technologię wirtualnej rzeczywistości firmy AMD, czyli LiquidVR. Umożliwia ona użytkownikom kart Radeon VR Ready Creator pracę w warunkach VR przy np. wirtualnym projektowaniu, inżynierii, animacji i modelowania.

Sterownik 17.Q1 przeszedł rygorystyczne testy, aby zapewnić użytkownikom jak najlepszą stabilność, w tym dwukrotnie więcej testów na platformach producentów OEM, trzykrotnie więcej testów certyfikujących z producentami oprogramowania oraz półtorakrotnie więcej testów obciążeniowych w porównaniu ze starszymi sterownikami AMD FirePro. Radeon Pro Software Enterprise to oprogramowanie będące częścią programu AMD Prioritized Support, w ramach którego świadczone jest całodobowe wsparcie dla użytkowników profesjonalnych kart graficznych Radeon Pro, co jest szczególnie istotne dla korporacji, gdzie często stawką są miliardy dolarów.

Źródło: AMD

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.