Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

ZW3D i Plan-de-CAMpagne - szkolenie i prezentacja

Firma Datacomp Sp. z o.o. zaprasza  do udziału w prezentacji oprogramowania ZW3D i Plan-de-CAMpagne połączonej ze szkoleniem.

Miejsce: Gliwice, ul. Kościuszki 1c (siedziba firmy SAMAX)
Kiedy: 12.09.2012r.
Czas: 8.30-16.00

Plan spotkania:

 1. Wprowadzenie
 2. Skanowanie modelu 3D
 3. Wydruk 3D – szybkie prototypowanie
 4. Przerwa ok.11.30
 5. Edycja chmury punktów
 6. Omówienie modułu CAM
 7. Formy wtryskowe w praktyce
 8. PDC – planowanie produkcji
 9. Przerwa ok.13.15
 10. Szkolenie ZW3D (120 min)
 11. Zakończenie

Każdy uczestnik, który przystąpi do szkolenia, otrzyma certyfikat potwierdzający podstawową znajomość oprogramowania ZW3D.

Koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 50 zł (netto) i jest wymienny na bon rabatowy o wartość    100 zł na zakup dowolnego pakietu oprogramowania ZW3D, PDC lub pokrewnych będących w ofercie firmy (wartość bonów nie podlega sumowaniu).

Proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie: www.zw3dcad.pl

Oprogramowanie ZW3D jest niedrogim, zintegrowanym środowiskiem CAD/CAM, pozwalającym na pracę z projektem od momentu pojawienia się pomysłu, aż po wdrożenie go do  produkcji. Program wspierany jest przez wbudowany system nauki Show-n-Tell™ pozwalający we własnym zakresie poznawać tajniki projektowania. Daje również możliwość wymiany danych, pozwalającą na sprawne użycie i udostępnianie projektów z zewnątrz. Wyposażony został chociażby w narzędzia do projektowania form i matryc, bibliotekę części PartSolution™ oraz inteligentną i adaptacyjną obróbkę CNC od 2 do 5 osi płynnych.  ZW3D znalazł zastosowanie w wielu branżach, między innymi w: produktach konsumenckich, przemyśle samochodowym, medycznym, projektowaniu maszyn, formach odlewniczych i matrycach, obróbce CNC i wielu innych.

Wybierz swój idealny ZW3D 2012:

ZW3D Standard
Wszechstronne możliwości importu i eksportu, bezpośrednia edycja, hybrydowe modelowanie 3D, wbudowane tutoriale Show-n-Tell™, dokumentacja 2D, moduł złożeń, projektowanie elementów blaszanych oraz wbudowana biblioteka części - PartSolutions™.

ZW3D Professional
Zawiera funkcjonalności wersji Standard + specjalny moduł ułatwiający projektowanie form wtryskowych, oraz moduł inżynierii odwrotnej.

ZW3D Premium
Wersja Professional wzbogacona o zintegrowany i rozbudowany moduł CAM pozwalający na obróbkę w 2 i 3 osiach.

ZW3D obróbka 2 osi
Wyposażony został w funkcjonalności umożliwiające: toczenie i frezowanie w 2 osiach. Zawiera również podstawowe sprawności wersji Standard pozwalające na szybkie projektowanie i modyfikacje istniejących modeli.

ZW3D obróbka 3 osi
Zawiera funkcjonalności umożliwiające: 2 i 3 - osiową obróbkę powierzchni, jak również inteligentne strategie obróbki 3D. Wyposażony został w podstawowe narzędzia systemu CAD.

Obróbka 4 i 5 osi
Dodatek do wersji Premium pozwalający na obróbkę w 4 i 5 osiach płynnych.

Pełna tabela funkcjonalności dostępna na stronie www.zw3dcad.pl

Źródło: Datacomp

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.