Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

BandDesk - czy tak będzie wyglądać biurko inżyniera za 2-3 lata?

Dla większości ludzi z wielu różnych branż biurko jest głównym obszarem pracy.

Typowe biurko składa się z co najmniej jednego lub wielu pionowych ekranów pokazujących treści oraz większej poziomej zawierającej urządzenia wejściowe takie jak mysz i klawiatura, dokumenty papierowe, a także przedmioty codziennego użytku.

Te dwa obszary są wyraźnie oddzielone, co sprawia że trudno przenieść dokumenty z jednej powierzchni na drugą. Ponadto, każdy z obszarów stosuje inną technikę interakcji. Na przykład, używamy myszki do rysowania na pionowych ekranach, a długopisy na powierzchni poziomej przy dokumentach. BendDesk jest wizją przyszłości obszaru roboczego, który umożliwia ciągłą interakcję pomiędzy obszarami.

BandDesk jest biurkiem ze środowiskiem multi-touch, które płynnie łączy pionową i poziomą powierzchnię z krzywą w jeden duży interaktywny obszar roboczy.

Ten obszar roboczy może być używany do wyświetlania dokumentów i zdjęć cyfrowych oraz filmów.

Technologia Multi-Touch pozwala na interakcje na całej powierzchni za pomocą bezpośredniej manipulacji i gestów Multi-Touch. Użytkownik może wygodnie usiąść przy biurku i umieścić na niej przedmiot codziennego użytku.

Źródło: BandDesk

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.