ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Nowy, wysokowydajny Laser Tracker VantageE

FARO poinformowała o wprowadzeniu nowego produktu Laser Tracker Vantage. Nowy VantageE wyposażono w sprawdzone funkcje i możliwości uwzględniając szybkie i dynamiczne pomiary. VantageE jest oferowany w przystępnej dla klientów cenie, którzy oczekują wysokiej wydajności podczas pomiarów z małej i średniej odległości.
 
FARO Laser Tracker VantageE stanowi doskonałą opcję dla klientów, którzy nie wymagają zwiększonego zakresu pomiarowego, jakim dysponuje Vantage klasy premium – lecz nadal potrzebują zaufanych i solidnych funkcji, jakie zapewnia ta platforma. Nowa wersja urządzenia oferuje klientom rozszerzony wybór pod względem możliwości i cen, odpowiednio do wymogów ich określonych zastosowań.
 
 
Dzięki opatentowanej technologii TruADM (dalmierz odległości bezwzględnej) piątej generacji firmy FARO, nowy VantageE, który umożliwia wykonywanie w pełni dynamicznych pomiarów ma zasięg do 25 metrów. Urządzenia Laser Tracker Vantage umożliwiają ciągłe skanowanie i wykonywanie pomiarów, prowadząc retroreflektor na powierzchni części, obiektu lub zespołu. Jeśli w momencie przenoszenia retroreflektora dojdzie do przerwania wiązki laserowej, użytkownik może w prosty sposób natychmiast ją odszukać i kontynuować pomiary.
 
VantageE w pełni obsługuje opatentowane rozwiązanie Super 6DoF (stopnie swobody) firmy FARO zastosowane w ramieniu TrackArm, co umożliwia współpracę Vantage z jednym lub większą liczbą ramion FARO ScanArm i utworzenie zintegrowanego systemu pomiarowego 3D. Rozwiązanie Super 6DoF całkowicie eliminuje problemy związane z linią widzenia i znacznie zwiększa zakres pomiarowy, zachowując wyjątkową dokładność.
 
 
„Grupa naszych klientów zajmujących się metrologią w zakładach produkcyjnych wyraziła zainteresowanie tańszym, lecz bogato wyposażonym urządzeniem Laser Tracker, który nadawałby się do ich zastosowań przy pomiarach z małej do średniej odległości” – mówi Joe Arezone, dyrektor handlowy firmy FARO. „Projektując VantageE szybko zdaliśmy sobie sprawę, że klienci nadal będą potrzebować precyzji zapewnianej przez nasze urządzenie o większym zasięgu oraz skutecznych funkcji, które sprawiają, że FARO Vantage jest idealnym rozwiązaniem przystosowanym do rozwiązywania rzeczywistych, codziennych problemów podczas wykonywania pomiarów. Ponadto VantageE cechuje się atrakcyjną, o 30% niższą ceną od wersji premium, oferując te same funkcje i dokładność”.
 
FARO VantageE stanowi ekonomiczne rozwiązanie do takich zastosowań, jak kontrola jakości, budowa narzędzi, pozycjonowanie elementów i inżynieria odwrotna. W odróżnieniu od stosowanych tradycyjnych rozwiązań pomiarowych, operatorzy są w stanie wykonywać kompletne, złożone pomiary 3D znacznie szybciej, ograniczyć czas przestojów i liczbę odpadów, a co najważniejsze, uzyskać dokładne, spójne dane pomiarowe, na podstawie których mogą tworzyć raporty.
 
Więcej informacji o nowym VantageE TUTAJ >>>
 

 

Źródło: FARO

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.