Warsaw Industry Week 2020
PLASTPOL 2020

AKTUALNOŚCI

Trwa zbieranie pomysłów na rozwój SOLIDWORKS

Jak co roku wszyscy użytkownicy oprogramowania SOLIDWORKS mają możliwość zgłoszenia swoich propozycji ulepszeń do kolejnej wersji tego popularnego środowiska 3D CAD. Taką szansę mają zarówno klienci jak i resellerzy oprogramowania, którzy dokonają zgłoszenia swoich pomysłów do 15 grudnia 2016 roku.

Pomysły należy zgłosić w portalu klienta SOLIDWORKS po wcześniejszym zalogowaniu. Każdy pomysł należy oznaczyć odpowiednimi tagami oraz przydzielić mu kategorię. Zgłoszenia zebrane w ten sposób zostaną poddane głosowaniu, które będzie trwało w terminie od 16 grudnia 2016 do 20 stycznia 2017 roku.

7 lutego 2017 roku podczas SOLIDWORKS World 2017, pomysły, które trafiły na listę Top 10 zostaną zaprezentowane społeczności SOLIDWORKS z całego świata. Wydarzenie odbędzie się w Convention Center w Los Angeles.

Możliwość zgłaszania propozycji ulepszeń do kolejnych wersji SOLIDWORKS`a, to realny wpływ na rozwój oprogramowania. To odpowiedź na oczekiwania inżynierów, konstruktorów, projektantów tworzących globalną społeczność SOLIDWORKS – podsumowuje Mateusz Ryczek, SOLIDWORKS Product Manager w CADWorks.

 

Źródło: CADWorks

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Stacja robocza Lenovo ThinkPad P53

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.