Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Forum Druku 3D

Już 1. grudnia w Krakowie odbędzie się Forum Druku 3D organizowane przez firmę CADXPERTi IRONCAD.

Konferencja swoim zakresem obejmie zagadnienia nie tylko związane z drukiem 3D, ale również profesjonalnym projektowaniem 3D oraz skanowaniem 3D. Wydarzenie jest dedykowane zarówno dla doświadczonych, jak i stawiających swoje pierwsze kroki użytkowników. Podczas konferencji uczestnicy będą mogli uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania oraz poznać różnice pomiędzy dostępnymi na rynku rozwiązaniami.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Victor Golescu, MakerBot Territory Manager EMEA

Podczas Forum Druku 3D odbędą się polskie premiery:

  • Nowych drukarek 3D firmy MakerBot, Replicator+ i MINI+, a także nowego oprogramowania użytkowego MakerBot PRINT

  • Profesjonalnego oprogramowania do projektowania 3D IronCAD 2017, obecnie debiutująca wersja 2017 wprowadzi wiele nowości i jeszcze bardziej usprawni pracę projektanta. Podczas Forum Druku 3D zaprezentowane zostaną najważniejsze zmiany dotyczące funkcjonalności tego narzędzia,

  • Skanera 3D EinScan-PRO, zdobywcy nagrody Electronic Industries Award 2016.

ZOBACZ AGENDĘ FORUM DRUKU 3D >>>

MakerBot/Stratasys

Podczas konferencji zaprezentują się światowi liderzy w produkcji drukarek 3D. Jeden z nich, firma MakerBot w ostatnim czasie wypuściła na rynek dwa nowe modele Replicator+ oraz MINI+, które są efektem strategicznej współpracy z gigantem produkującym przemysłowe drukarki 3D firmą Stratasys. Najnowsze modele wprowadzają na rynek wiele nowych rozwiązań, a największą z nich jest oprogramowanie MakerBot PRINT, które będą Państwo mieli okazję bliżej poznać podczas Forum Druku 3D.

IronCAD 2017

Najwyższej jakości parametryczne oprogramowanie, służące do profesjonalnego projektowania w środowisku CAD 2D i CAD 3D. Dzięki połączeniu innowacyjnej technologii modelowania bezpośredniego z projektowaniem opartym o historię operacji, IronCAD zapewnia niespotykaną dotychczas wydajność i swobodę, w tworzeniu gotowych do produkcji modeli 3D. Obecnie debiutująca wersja 2017 wprowadzi wiele nowości i jeszcze bardziej usprawni pracę projektanta, podczas Forum Druku 3D zaprezentowane zostaną najważniejsze zmiany dotyczące funkcjonalności tego narzędzia.

Skaner 3D EinScan-Pro

Model EinScan-Pro w bardzo krótkim czasie pozwala na stworzenie modelu 3D skanowanego przedmiotu, a dzięki przystępnej obsłudze może być używany przez każdego. Skaner do prawidłowego działania nie potrzebuje statywu, nie wymaga również stołu do kalibracji. Sprawdza się do skanowania obiektów od 3 cm do nawet 4 metrów. Funkcja automatycznego skanu z wykorzystanie specjalnego stolika pozwala na stworzenie pełnego skanu 360 stopni w niespełna 1,5 minuty. Warto również wspomnieć, że niedawno skaner ten otrzymał prestiżową nagrodę Electronic Industries Award 2016.

Uczestnicy konferencji będą mogli na własne oczy zobaczyć wszystkie urządzenia oraz porozmawiać z ekspertami, którzy podczas jednego z paneli konferencyjnych będą dzielić się swoim doświadczeniem oraz spostrzeżeniami z pracy na urządzeniach. W zakresie druku 3D oprócz rozwiązań klasy desktop oferowanych przez firmę MakerBot przedstawione zostaną również zastosowania profesjonalnych drukarek 3D STRATASYS

Aby zarejestrować się na wydarzenie, należy pobrać bezpłatny bilet, dostępny po wypełnieniu formularza znajdującego się na stronie: cadxpert.com.pl >>>

Liczba miejsc jest ograniczona. Na wszystkich gości czekają pakiety powitalne, zawierające m.in. 10% rabat na zakup premierowych produktów zaprezentowanych podczas konferencji.

Źródło: CADXpert

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.