Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

DWG FastView - bezpłatna przeglądarka plików DWG

Firma TMSys poinformowała o ukazaniu się nowej bezpłatnej przeglądarki plików DWG, DXF, DWS. DWG FastView służy do błyskawicznego przeglądania rysunków CAD i jest przeznaczony dla komputerów z systemami Windows 32 i 64-bit, urządzeń mobilnych działających na systemach iOS i Android oraz w formie przeglądarki online.

Program z łatwością wczytuje pliki zarówno pliki wektorowe 2D, jak i modele 3D, a dzięki przejrzystemu interfejsowi ich przeglądanie jest szybkie i intuicyjne. DWG FastView jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Główne cechy DWG FastView:

Szybkie działanie

Program pozwala na szybkie przeglądanie wielu złożonych rysunków. Możliwe jest również szybkie przesuwanie, przybliżanie i podświetlanie obiektów.

Obsługa plików CAD

DWG FastView obsługuje pliki DWG (R14 do 2015). Program jest również kompatybilny z formatami DWS oraz DWT.

Wyświetlanie obiektów 2D i 3D

DWG FastView wczytuje zarówno pliki wektorowe 2D, jak i modele 3D. Wyświetlane są także zewnętrzne odnośniki oraz informacje o obiektach, które można dodatkowo wyróżniać.

Przejrzysty interfejs

Program posiada prosty i przejrzysty interfejs użytkownika, wzorowany na systemach Windows. Interfejs pozwala na jednoczesne wyświetlanie wielu zakładek z rysunkami oraz na wybór widoku pomiędzy arkuszem i modelem.

Zarządzanie warstwami

DWG FastView umożliwia efektywne zarządzanie warstwami, dzięki takim opcjom jak: włączanie i wyłączanie warstw, blokowanie i odblokowywanie warstw oraz zamrażanie warstw.

Narzędzia wyświetlania

Program został wyposażony w użyteczne narzędzia służące do przybliżania, oddalania i przesuwania widoku oraz w innowacyjną funkcję Lupa. Dzięki nim przeglądanie rysunków w DWG FastView jest szybkie i wygodne.

Opcje wydruku

Przeglądarka pozwala na łatwy wydruk wczytanych rysunków. Użytkownik ma do dyspozycji m.in. dedykowany menadżer ustawień strony oraz opcję podglądu wydruku.

Kompatybilność z systemami Windows, iOS i Android

DWG FastView działa na systemach Windows: XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 ( 32 i 64-bit) oraz iOS i Android.

Bezpłatną przeglądarkę DWG FastView można pobrać TUTAJ >>>

Źródło: TMSys

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.