Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021

AKTUALNOŚCI

DPS Forum 2016 - konferencja SOLIDWORKS

DPS Software organizuje XV konferencję SOLIDWORKS – poznaj szczegóły

Konferencja SOLIDWORKS 2017 - DPS Forum 2016

Jak wykorzystanie oprogramowania SOLIDWORKS może poprawiać jakość życia na całym świecie – to główny temat tegorocznego DPS Forum, które odbędzie się pod hasłem „SOLIDWORKS 2017- projektujemy dla ludzi”.

Podczas spotkania będzie mieć miejsce premiera najnowszej wersji programu.

Największa konferncja SOLIDWORKS w Polsce - DPS Forum 2016

Oprócz tego w programie wydarzenia znalazły się m.in. wykłady i warsztaty prowadzone przez profesjonalistów z branży. Uczestnicy będą mogli też wziąć udział w konkursie MODELMANIA.

Gośćmi specjalnymi tegorocznej konferencji będą:

  •  dziennikarz naukowy Tomasz Rożek znany z programów SONDA2 i Nauka To Lubię
  •  Jarosław Ostaszewski, bloger prowadzący wideo portal www.domidrewno.pl

Konferencja SOLIDWORKS – XV spotkanie użytkowników

Uczestnictwo w DPS Forum 2016 to również okazja do poznania firm, które na co dzień korzystają z oprogramowania CAD, CAM, CAE, PDM, m.in. z SOLIDWORKS. Pojawią się one w specjalnej strefie wystawców.

Coroczna konferencja dla użytkowników SOLIDWORKS to największe tego typu wydarzenie w Europie. W zeszłym roku w spotkaniu uczestniczyło ponad 400 osób. W tym roku DPS Software spodziewa się około 500 gości.

Konferencja DPS Forum 2016 odbędzie się w środę, 26 października na Stadionie Narodowym w Warszawie. Rejestracja właśnie ruszyła – formularz do wypełnienia można znaleźć na stronie internetowej www.dpsforum.pl. Warto się pośpieszyć, bo ci, którzy zapiszą się na konferencję do końca września, skorzystają ze specjalnej, rabatowej ceny.

Oprogramowanie SOLIDWORKS 2017 podczas konferencji DPS Software

Kontakt z organizatorem: konferencja@dps-software.pl

Źródło: DPS Software

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.