AKTUALNOŚCI

Firma AMD z radością powitała inicjatywę Cloud Computing Strategy Unii Europejskiej

Firma AMD z radością powitała inicjatywę Unii Europejskiej określaną mianem Zintegrowanej Strategii dla Przetwarzania w Chmurze i ogłoszoną dziś przez Neelie Kroes, wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej odpowiedzialną za Agendę Cyfrową:

"Gratulujemy i z radością witamy inicjatywę  Unii Europejskiej w zakresie strategii dla przetwarzania w chmurze i jej priorytety zorientowane na poprawę konkurencyjności poprzez wykorzystywanie otwartych, niewłasnościowych standardów technologicznych," powiedział Darren Grasby, corporate vice president i general manager EMEA w firmie AMD. "Skoncentrowanie się Komisji Europejskiej na promowaniu inter-operacyjnych technologii i konkurencyjności wśród dostawców rozwiązań w zakresie chmur obliczeniowych pomoże stymulować małe i średnie przedsiębiorstwa jednocześnie dając konsumentom możliwość cieszenia się możliwościami bazujących na chmurze rozwiązań takich jak poczta e-mail, wideo i inne usługi."

 

Nadanie takie rangi przetwarzaniu w chmurze w działaniach na rzecz poprawy konkurencyjności europejskich przedsiębiorstw oraz pozytywny wpływ tych działań na współpracę firmy AMD z partnerami, pozwoliło firmie AMD wraz z innymi aktywnie zaangażować się w strategię Komisji Europejskiej. Firma AMD dołączyła do grupy roboczej DG Connect na poziomie inter-operacyjności, przenośności i odwracalności stosowania rozwiązań i dalej oferuje swoje doświadczenie i wiedzę uczestnicząc w miarę jak debata się rozwija.

Aby uzyskać więcej informacji o firmie AMD i przetwarzaniu w chmurze, odwiedź tę stronę: 
http://sites.amd.com/us/business/it-solutions/cloud-computing/Pages/cloud-computing.aspx.

Źródło: AMD

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.