Warsaw Industry Week 2020
Druk 3D kompozytem i metalem

AKTUALNOŚCI

Targi EUROTOOL i Salon Technologii CAx

 

Informatyczne technologie wspierające i dopełniające maszyny oraz narzędzia na każdym etapie produkcji to dziś podstawa pracy inżynierów, którzy chcą skutecznie poprawić konkurencyjność swoich firm. Właśnie dla nich stworzono Salon Technologii CAx, umożliwiający poznanie urządzeń i programów wspierających procesy projektowe i wdrożeniowe produktów w każdym przedsiębiorstwie.

Nowoczesne maszyny i technologie XXI wieku – w ten sposób można krótko zapowiedzieć to, co będzie można zobaczyć na tegorocznych targach EUROTOOL® w Krakowie. Dziś żadna fabryka, zakład, a nawet warsztat, nie obędzie się bez innowacyjnych wdrożeń, które usprawniają i ułatwiają pracę. Dlatego podczas Targów EUROTOOL® swoją ofertę zaprezentują nie tylko producenci specjalistycznych maszyn i narzędzi do obróbki metali, ale także firmy oferujące dedykowane oprogramowanie dla tych maszyn oraz sprzęt umożliwiający dokonanie dokładnych pomiarów projektowanych wyrobów.

Podczas tegorocznej edycji Wystawcy zaprezentują między innymi serię nowoczesnego oprogramowania SOLIDWORKS dla różnych gałęzi przemysłu, zaproponują możliwości ciekawych szkoleń dla kadr inżynierskich, przedstawią maszyny współrzędnościowe zaprojektowane do pracy w warunkach hali produkcyjnej. Ciekawostką będzie też przenośny chropowatościomierz, posiadający kilka cech, które świadczą o jego unikatowości wśród dotychczas dostępnych na rynku modeli. Nie zabraknie również sprzętu do szybkiego prototypowania oraz różnego rodzaju skanerów 3D. Zapraszamy do udziału w Salonie Technologii CAx, który odbędzie się w dniach 18-20 października w EXPO Kraków.

Więcej informacji na www.eurotool.krakow.pl

 

Źródło: Targi w Krakowie

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.