AKTUALNOŚCI

Kilka nowości w nadchodzącej wersji ZWCAD 2017

W ZWCAD 2017 między innymi zostanie rozbudowana funkcja flatten oraz edycja uchwytów, będzie można wybrać operacje do cofnięcia z listy z podglądem rysunku.

Flatten

Funkcja spłaszczania Flatten tworzy rzuty obiektów 3D na płaszczyźnie. Jednak posiada także inną cenną funkcjonalność - potrafi umieścić na jednej płaszczyźnie obiekty rysunkowe, które przypadkowo (np. po imporcie pliku) mają różne współrzędne Z. Na takich rysunkach mogą wystąpić problemy z kreskowaniem, czy mierzeniem. Funkcja flatten ujednolica współrzędną Z umożliwiając poprawną pracę.

flatten

Zaawansowania edycja uchwytów

W nadchodzącym ZWCAD 2017 pojawi się możliwość zaawansowanej edycji uchwytów, dzięki której użytkownicy będą mogli zmieniać kształt, przenosić i manipulować obiektami w szybszy i przystępniejszy sposób wg własnego pomysłu dokładnie do osiągnięcia oczekiwanego rezultatu.

grip

Funkcja Cofnij - w oparciu o listę operacji ze zrzutami ekranu.

Każdemu mogą zdarzyć się pomyłki w projekcie.  ZWCAD 2017 pozwala użytkownikom cofnąć zmiany.

Zanim podejmie się decyzje co dalej zrobić, można podejrzeć wykonane dotąd czynności - przedstawione w formie zrzutów ekranów z każdego działania, a w razie potrzeby – powrócić do wybranego etapu pracy.

undo

Źródło: UI SZANSA

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.