AKTUALNOŚCI

Young Design 2016

Zbliża się termin przyjmowania portfolio na konkurs Young Design 2016. Do 2 czerwca przyjmowane są zgłoszenia, na które mają składać się trzy dowolne projekty z portfolio młodych projektantów produktów użytkowych.

W konkursie Young Design główna wygrana to stypendium im. prof. Wandy Telakowskiej w wysokości 20 000 złotych. Ponadto dla wszystkich finalistów organizatorzy przewidzieli szkolenie przygotowujące do finałowego występu przed Kapitułą Biznesową prowadzone przez partnera konkursu Lauren Peso Polska oraz warsztat „Startup bez budżetu - przetestuj pomysł i zdobądź finansowanie na jego rozwój”, które przeprowadzi Startup Academy.

Dodatkową nagrodą dla laureata konkursu jest staż w renomowanym studiu projektowym STUDIO RYGALIK.

Konkurs organizuje Instytut Wzornictwa Przemysłowego, który do Jury zaprasza przedstawicieli biznesu, dzięki czemu młodzi projektanci mogą osobiście zaprezentować swoje portfolio i odpowiedzieć na pytania jurorów. Jest to jedyny konkurs w Polsce dający młodym projektantom szansę poznania swoich przyszłych zleceniodawców.

Patronat honorowy nad programem Young Design objął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. dr hab. Piotr Gliński, on także jest fundatorem głównej nagrody.

Szczegóły na stronie www.iwp.com.pl/young_design

 

Organizator: Instytut Wzornictwa Przemysłowego sp. z o.o.
Patron honorowy: Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, prof. dr hab. Piotr Gliński
Partnerzy: Lauren Peso Polska S.A., Startup Academy, Studio Rygalik
Patroni medialni: CADNews, 3DCAD.pl, Designteka.pl., Fpięć.pl

 

Źródło: IWP

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.