Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

EUROTOOL 2016 - dołącz do największych firm z branży

Targi EUROTOOL wciąż rozwijają się. Dla nas wizerunkowo to bardzo ważne, by tu być. Zwłaszcza, że do Krakowa przyjeżdża dużo klientów z całej Polski

– słowa Zbigniewa Sieranta z firmy Knuth doskonale oddają klimat Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL.

Najważniejsze jesienne wydarzenie branży obróbki mechanicznej w Polsce i jedno z najważniejszych w tej części Europy po swojej jubileuszowej i niezwykle udanej edycji przyspiesza! Mimo, że od kolejnej dzieli nas kilka miesięcy, to już dzisiaj zainteresowanie udziałem w krakowskich Targach jest ogromne.

Marka światowa!

Międzynarodowe Targi EUROTOOL od wielu lat są jednym z najważniejszych miejsc spotkań specjalistów z branży obróbki mechanicznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie, organizowane przez Targi w Krakowie, adresowane jest do przedsiębiorców wykorzystujących technologie obróbki metali w procesach produkcyjnych. Doskonałym dopełnieniem wystawy są Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO.

Podczas ubiegłorocznej edycji zaprezentowało się aż 500 producentów i dystrybutorów z 32 krajów (zajmując o 40 % więcej powierzchni wystawienniczej w stosunku do roku 2014), z liczną reprezentacją włoskich producentów maszyn do obróbki blach. Wystawę odwiedziło ponad 9 tys. gości – to z kolei o 20% więcej uczestników niż w 2014 r. Stały i zauważalny wzrost zainteresowania imprezą to nie tylko efekt światowej marki Targów, ale i miejsca organizacji. Od 2 lat EUROTOOL® odbywa się bowiem w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków – jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w kraju.

W zgodzie z trendami

Każdego roku organizatorzy Targów EUROTOOL trzymają rękę na pulsie innowacji, stale rozwijając program wydarzenia. I tak w Salonie Automatyki i Robotyki ofertę zaprezentują producenci i dystrybutorzy: robotów przemysłowych, manipulatorów, systemów automatyzacji, komponentów, sterowników i napędów. Z kolei Salon Kooperacji Przemysłowej to największe spotkanie usługodawców poszukujących partnerów zainteresowanych obróbką metali, przetwórstwem tworzyw sztucznych, obróbką drewna, modernizacją maszyn itp. Inżynierom korzystającym z nowoczesnych narzędzi pracy dedykowany jest Salon Technologii CAx.

Międzynarodowe Targi EUROTOOL to nie tylko profesjonalna przestrzeń udanych kontaktów biznesowych i miejsce promocji, ale także platforma wymiany wiedzy i doświadczeń. Towarzyszą im wykłady, seminaria, prezentacje firm i szkolenia z udziałem branżowych ekspertów. Ich 21. edycja odbędzie się w EXPO Kraków w dniach 18-20 października 2016 r.

Więcej informacji na stronie www.eurotool.krakow.pl

Źródło: Targi w Krakowie

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.