ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

SOLIDWORKS Symulacja jako narzędzie konstrukcyjne cz.1

Narzędzia do symulacji struktury (analiza FEA) i przepływu cieczy (analiza CFD) — odpowiednio SOLIDWORKS Simulation i SOLIDWORKS Flow Simulation, są w pełni zintegrowane z całym środowiskiem oprogramowania CAD firmy SOLIDWORKS. Te intuicyjne w obsłudze, zaawansowane rozwiązania inżynieryjne wspomagają wdrażanie innowacji przy jednoczesnym zredukowaniu kosztów i znacznym przyspieszeniu wprowadzania produktów na rynek.

SOLIDWORKS Symulacja jako narzędzie konstrukcyjne

Tomasz Jęczarek, Simulation Manager przygotował trzy odcinki wideo dotyczące wdrożenia symulacji w przedsiębiorstwie oraz  korzyści biznesowych związanych z wykorzystaniem narzędzi symulacyjnych.

Dziś pierwszy z nich zatytułowany „SOLIDWORKS Symulacja jako narzędzie konstrukcyjne„.

Opracowywanie produktu to nieustanny proces podejmowania decyzji, który przekształca niewiadome w wiadome. Obejrzyj film i poznaj korzyści biznesowe wdrożenia symulacji wcześniej w procesie powstawania wyrobu.

Źródło: DPS Software

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.