Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań

AKTUALNOŚCI

Czy CADKON+ jest alternatywnym CAD'em 2D? Cenowo na pewno tak

CADKON+ to programy wspomagające projektowanie, umożliwiające tworzenie płaskiej dokumentacji (2D) oraz projektowanie brył przestrzennych (3D).

Z opinii Klientów, które do nas docierają jasno wynika, że w dzisiejszych czasach potrzebna jest alternatywa przy wyborze oprogramowania wspomagającego projektowanie. Jednym z celów, które sobie stawiamy jest podążanie za potrzebami Klientów, dlatego firma Robobat Polska zdecydowała o wprowadzeniu na polski rynek kolejnego rozwiązania należącego do szerokiej gamy oprogramowania Grupy GRAITEC. Programy z rodziny CADKON+ cieszą się dużą popularnością i zaufaniem w Czechach. Po testach przeprowadzonych przez naszych Klientów, mamy już pierwsze sygnały również z rynku polskiego, świadczące o tym, że CADKON+ został wysoko oceniony przez polskich inżynierów.
Oczywiście wybór, które oprogramowanie z naszej oferty wybrać, pozostawiamy Klientom. To oni zdecydują, który program jest w ich zasięgu finansowym i jednocześnie w optymalny sposób spełni ich oczekiwania projektowe.

powiedział Dariusz Kasznia - Dyrektor Zarządzający Robobat Polska.

CADKON+ jest dostępny w 3 wersjach:

  • CADKON+ BASIC
  • CADKON+ ARCHITECTURE
  • CADKON+ MEP

Obecnie w ofercie Robobat Polska jest dostępny program CADKON+ BASIC. Kolejne aplikacje będą dostępne w najbliższym czasie w wersji angielskiej a w ciągu najbliższych miesięcy również w wersji polskiej.

Podstawowe atuty aplikacji  CADKON+ to przystępna cena, funkcjonalność oraz przyjazny interfejs użytkownika.
Program jest dostępny w wersji wieczystej- jednostanowiskowej oraz sieciowej. Prosty system licencyjny daje możliwość pracy na wersjach sieciowych na terenie całej Unii Europejskiej.

CADKON+ jest bardzo dynamicznie rozwijającym się programem. Firma GRAITEC planuje udostępniać co roku nowe wersje programu CADKON+ które będą uwzględniały nowe zestawy narzędzi stworzonych w oparciu o sugestie użytkowników.

Źródło: Robobat Polska

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.