AKTUALNOŚCI

Symulacje Komputerowe Dla Inżynierów

Nowoczesne symulacje komputerowe stanowią rewolucję we współczesnej inżynierii i odgrywają bardzo istotną rolę we wszystkich gałęziach produkcji przemysłowej. Metody Symulacyjne, zmniejszając koszty produkcji, przyczyniają się do osiągania optymalnych własności projektowanych obiektów, pozwalają na odejście od konstrukcji przewymiarowanych i drogich.

Zdobądź wiedzę o podstawach nowoczesnych metod symulacji komputerowych oraz o sposobach ich praktycznego wykorzystania w szeregu dziedzinach techniki. Zapisz się na podyplomowe studia "Symulacje Komputerowe dla Inżynierów"

Dowiedz się więcej:
Szczegóły dotyczące rekrutacji, programu i zagadnień poruszanych na Studiach znajdziecie Państwo na stronie internetowej Politechniki Gdańskiej: www.mes.mif.pg.gda.pl

Organizatorzy:
Politechnika Gdańska wraz z DESART Sp. z o.o. oraz CADOR Sp. z o.o. (spółki należące do grupy kapitałowej PROCAD SA).

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

 • Kierownik organizacyjny: mgr Krystyna Szaniawska
  Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej
  ul. Gabriela Narutowicza 11/12
  80-952 Gdańsk
  Gmach Główny, pokój 33
 • telefon: (58) 347 20 48
 • e-mail: studium-mes@mif.pg.gda.pl
Źródło: www.procad.pl

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.