Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali

AKTUALNOŚCI

Maszyny w gotowości na STOM 2016

Wystawcy krajowi i zagraniczni, ogromna powierzchnia wystawiennicza i nowości branżowe –STOM, EXPO-SURFACE, CONTROL-STOM, PNEUMATICON, WIRTOPROCESY, SPAWALNICTWO zapowiadają się naprawdę imponująco. Przemysłowa wiosna w Targach Kielce, to tradycyjnie już, łączna prezentacja ponad 500 firm wystawców z 26 krajów, m.in. Austrii, Belgii, Holandii, Szwajcarii, Turcji, USA, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Coroczny udział w Targach STOM pozwala nam zaprezentować technologiczne nowości, innowacyjne produkty przygotowane przez Grupę TRUMPF, wyjść z nimi naprzeciw potrzeb klientów – mówi dr inż. Andrzej Janiszewski, Prezes Zarządu TRUMPF Polska – kieleckie targi to również okazja do bliższego poznania klienta, wsłuchanie się w jego potrzeby, poprowadzenia dialogu na tematy go interesujące. Nasi klienci są bardzo aktywni, kreatywni, umacniają swoje pozycje na rynku polskim jak
i europejskim.

Imprezy odwiedza ponad 6500 fachowców z branży obróbki metali i obróbki blach, i branż pokrewnych m.in: maszynowej, motoryzacyjnej, górniczej, lotniczej, konstrukcji stalowych, medycznej, energetycznej, transportu kolejowego i maszyn rolniczych. Ale Targi STOM to nie tylko dynamiczna czy statyczna prezentacja najnowocześniejszego sprzętu. To także merytoryczna część przemysłu czyli spotkania brokerskie, seminaria i konferencje. Ogromnym zainteresowaniem gości targów niezmiennie cieszą się Dni Druku 3D oraz Laser Days.

Zapraszamy do Targów Kielce od 9 do 11 marca 2016 roku. Szczegółowy informacjedostępne są na stronie www >>>

Źródło: Tragi Kielce

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.