ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Polski podręcznik do nauki DraftSight

Nie wiesz jak zacząć prace w DraftSight, masz problem z rysowaniem i edycja rysunków ewentualnie chcesz się nauczyć sztuczek? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Książka do nauki DraftSight. Już nie długo pojawi się u Nas!

Co w niej znajdziesz?

Opis interfejsu użytkownika ze wszystkimi dostępnymi funkcjami. Każdy pasek narzędzi został dokładnie opisany abyś mógł szybko odnaleźć odpowiednią funkcję. Dodatkowo praktycznie każdy rozdział zawiera tutorial z opisem poszczególnych kroków do wykonania, dzięki czemu nauka staje się bardziej efektywna i łatwiejsza.

Na końcu każdego rozdziału dzięki pytaniom podsumowującym sprawdzisz co zapamiętałeś z lekcji dzięki czemu będziesz wiedział czy wszystko zapamiętałeś.  Każdy rozdział wprowadza nowe funkcje i nowe umiejętności w obsłudze DraftSight, począwszy od opisu interfejsu i wszystkich funkcji, poprzez tworzenie i edycje rysunku, dodawanie warstw, tworzenie bloków itp., a skończywszy na ustawieniu drukowania pliku.

draftsight

Autor: Łukasz Siwiec

Źródło: DPS Software

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.