Autodesk DAYS 2021

AKTUALNOŚCI

Autodesk Inventor 2016 R2

Inventor 2016 R2 został zaprojektowany, aby sprostać obecnym i przyszłym wyzwaniom projektowym w inżynierii. Nowe możliwości optymalizacji kształtu. Szybsza integracja mechaniki i obwodów drukowanych. To tylko niektóre z ulepszeń w Autodesk Inventor, które mogą pomóc w tworzeniu innowacyjnych produktów.

Najnowsze funkcje wersji R2 są dostępne tylko dla subskrybentów programu Inventor. Poniżej prezentujemy zestawienie istotnych nowości, które pojawiły się w Inventorze 2016 R2.

Shape Generator

Celem generatora jest uzyskanie optymalnego kształtu we wczesnych fazach projektowania. Technologia tworzenia zoptymalizowanej struktury pozwala na uzyskanie lekkich konstrukcji, opiera się na prostym obciążeniu siłą i zdefiniowaniu masy docelowej.

ForceEffect

Moduł pozwalający na budowę dwuwymiarowych struktur kinematycznych oraz sprawdzenia obciążenia statycznego  konstrukcji belkowych.

Electro Mechanical

Aktualizacja przyśpiesza importowanie komponentów, dodaje nową możliwość publikowania komponentów IDF i poprawia współpracę z komponentami PCB.

Planujesz zakup programu Autodesk Inventor? Przeczytaj ważne informacje:

  • Licencje wieczyste programu Autodesk Inventor będą dostępne tylko do 31 stycznia 2016.
  • Wybierając licencję czasowąn (Desktop Subscription) otrzymasz RABAT 25%. Oferta obowiązuje do 22 stycznia 2016.
Źródło: Robobat

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.