REKLAMA NA CADNews.pl

Poniżej przedstawiamy formy reklamowe dostępne na CADNews.pl. Dostępne są bannery w różnych rozmiarach (większość zgodna z IAB), tak aby każdy znalazł najlepszą dla siebie formę reklamy. Dzięki nam dotrzecie do wybranej grupy docelowej i osiągniecie zamierzone cele swoich kampanii marketingowych.

Masz pytania? Dzwoń - 793 62 00 66 lub pisz redakcja@cadnews.pl

Opis banerów

Leaderboard - wyświetlany zawsze na stronie głównej i wszystkich podstonach portalu. Rotowane są maksymalnie 3 leaderboardy.

Top Banner - Umieszczony centralnie w środkowej kolumnie serwisu jednak na różnych wysokościach na stronie głównej i podstronach (najczęściej po 4 newsie). Wyświetlany zawsze na stronie głównej i podstonach portalu. Rotowane są maksymalnie 3 bannery.

Reactangle (od 1 do 3) - Umieszczone w prawej kolumnie serwisu. Wyświetlane na każdej podstronie serwisu. Rotowane są maksymalnie 3 bannery.

Reactangle (4) - Umieszczony w prawej kolumnie serwisu. Wyświetlane na każdej podstronie serwisu. Rotowane są maksymalnie 3 bannery.

Bannery - cennik
Banner Cena netto Wymiar Waga
Leaderboard 1050zł/tydz 728x90px do 40kb
Top Banner 610zł/tydz 620x70px do 40kb
Reactangle (1-3) 420zł/tydz 300x100px do 40kb
Reactangle (4) 710zł/tydz 300x250px do 40kb

Rozmieszczenie bannerów
CADNews - Reklama

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.