Leasing na oprogramowanie CAD CAM CAE PDM SolidWorks
CADNews
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

AKTUALNOŚCI

CadCompetition 2015

Rynek pracy coraz częściej wymaga od inżynierów znajomości programów, które oferują zestaw narzędzi do zarządzania procesem konstrukcji i realizacji projektu na wszystkich etapach: od rysunku po wykonanie.

Naprzeciw wymaganiom pracodawców wychodzi Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków przy współpracy z firmą Cadsoft, będącą autoryzowanym centrum szkoleniowym Autodesk, organizując wydarzenie zwane CadCompetition.

Tegoroczne CadCompetition to druga edycja innowacyjnego projektu składającego się z dwóch części. Pierwsza (15-16 kwietnia) to cykl bezpłatnych warsztatów z programów AutoCAD, Inventor, Revit MEP oraz 3ds Max, wykorzystywanych do dwuwymiarowego (2D) i trójwymiarowego (3D) komputerowego wspomagania projektowania. Warsztaty będą prowadzone przez certyfikowanych szkoleniowców z firmy Cadsoft.

Druga część (27-28 kwietnia) to konkursy wiedzy i umiejętności posługiwania się programami CATIA (konkurs firmy Valeo) oraz Inventor-moduł blachowy (konkurs firmy TEKPRO).

Do wygrania są płatne staże w wyżej wymienionych firmach.

Więcej szczegółów wraz z formularzem rejestracyjnym na: www.cad.BEST.krakow.pl >>>

 

Źródło: Best

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręczniki SOLIDWORKS

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.