STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali

AKTUALNOŚCI

Znamy laureatów konkursu You Can Design Rebelia

Laureaci ogólnopolskiego studenckiego konkursu  SolidWorks You Can Design Rebelia organizowanego przez firmę SolidExpert z Krakowa zostali wyłonieni. Zainteresowanie tegoroczną edycją konkursu  było bardzo duże. Nadesłano wiele zgłoszeń, które prezentowały sobą bardzo wysoki poziom techniczny. Można pokusić się o stwierdzenie, że niektóre z nich to istnie cudo techniki dopracowane nawet w najmniejszym szczególe. Nie sposób jednak nie wspomnieć również o pomysłowości i czasochłonności projektów, które to brano także pod uwagę w trakcie oceniania prac. Zobaczmy,   kto w tegorocznej edycji konkursu You Can Design Rebelia znalazł się w najlepszej trójce.

Najwyżej oceniany projekt w konkursie to praca Pana Mariusza Jabłońskiego z Politechniki Białostockiej. Jego seria zegarków mechanicznych Motion to projekt na najwyższym poziomie, który zasłużył na pierwsze miejsce oraz nagrodę główną.

Student Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie Pan Mariusz Zając za swój projekt robota bionicznego SkyFall zdobył drugie miejsce w konkursie.

Innowacyjny pojazd trójkołowy Lechat łączący funkcje quada oraz skutera wodnego zdobył trzecie miejsce. Projekt został nadesłany przez Pana Radosława Mormul z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

W konkursie wyróżniono także kilka projektów, które nagrodzono. Chcesz poznać szczegóły? Koniecznie obejrzyj film z ogłoszenia zwycięzców You Can Design Rebelia.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom!

Informacje na temat kolejna edycji konkursu już niebawem. Zachęcamy do śledzenia strony konkursu.

Źródło: SolidExpert

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.