SOLIDWORKS WORLD 2019  SWW19
Innoform 2019 - Międzynarodowe Targi Kooperacyji Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego
CADNews
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

AKTUALNOŚCI

Dobry Wzór 2012

Już za miesiąc poznamy laureatów 19. edycji konkursu Dobry Wzór 2012!

10 października br. międzynarodowe jury wybierze spośród 187 finałowych produktów i usług laureatów konkursu na najlepiej zaprojektowane produkty na polskim rynku Dobry Wzór. Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 11 października w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Jak co roku nagrodę specjalną – Wzór Roku przyzna Minister Gospodarki. Prezes IWP przyzna nagrodę Designer Roku. Od 12 października do 9 grudnia na wystawie pokonkursowej w IWP będzie można zobaczyć produkty i usługi finałowe oraz laureatów konkursu

Do tegorocznej, 19 edycji konkursu DOBRY WZÓR na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku, zgłoszono aż 187 produktów i usług. Poznaj finalistów Dobrego Wzoru 2012!

Poniżej kilka projektów zgłoszonych do tegorocznej edycji.

Wszystkie projekty można obejrzeć na stronie IWP

Źródło: Instytut Wzornictwa Przemysłowego

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręczniki SOLIDWORKS

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.