SOLIDWORKS WORLD 2019 SWW19
Innoform 2019 - Międzynarodowe Targi Kooperacyji Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego
CADNews
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

AKTUALNOŚCI

Czy w CorelDRAW można projektować? Ja już wiem.

Dział firmy Corel odpowiedzialny za programy graficzne wprowadził dziś na rynek pakiet CorelDRAW® Home & Student X7 Wersja dla użytkowników domowych, najnowszą wersję pakietu oprogramowania, który jest przeznaczony dla użytkowników domowych i osób uczących się. To wszechstronne rozwiązanie pozwalające na tworzenie grafiki i ilustracji, trasowanie, edycję zdjęć oraz projektowanie witryn internetowych jest dostępne w atrakcyjnej cenie. Produkt przeznaczony do użytku niekomercyjnego umożliwia uczniom, studentom oraz hobbystom stawianie pierwszych kroków w świecie projektowania grafiki.

„Proces uczenia się jest jednym z najważniejszych elementów w karierze projektanta” — stwierdził Gérard Métrailler, wiceprezes odpowiedzialny za zarządzanie produktami z linii CorelDRAW. „Naszym celem jest umożliwienie nauki osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z projektowaniem. Osoby uczące się i hobbyści korzystający z pakietu CorelDRAW Home & Student Suite X7 Wersja dla użytkowników domowych otrzymują wszechstronne rozwiązanie, dzięki któremu mogą ćwiczyć i rozwijać swoje umiejętności. Koszt zakupu tej wersji jest niższy niż cena komercyjnego pakietu do projektowania”.

Korzystając z tego intuicyjnego oprogramowania graficznego, użytkownicy mogą w twórczy sposób wyrażać siebie niezależnie od poziomu doświadczenia. Nowa wersja oferuje zaawansowane narzędzia do edycji zdjęć, zmodernizowany interfejs użytkownika, a także bogate opcje wypełnień — a wszystko to w łatwym do opanowania środowisku. Użytkownik może w komfortowy sposób zgłębiać tajniki edycji zdjęć, tworzenia raportów, rysunków, ulotek, logotypów i wielu innych projektów.

Nowe oraz ulepszone funkcje w pakiecie CorelDRAW Home & Student Suite X7 Wersja dla użytkowników domowych:

 • NOWOŚĆ! Zmodernizowane i dostosowywane obszary robocze: Możliwość wyboru prostego lub domyślnego obszaru roboczego, a także jego dostosowywania do potrzeb konkretnego toku zadań.
 • NOWOŚĆ! Wypełnienia tonalne: Zapewniają całkowitą kontrolę nad wypełnieniami i przezroczystościami. Użytkownicy mogą tworzyć eliptyczne i prostokątne wypełnienia tonalne, kontrolować przezroczystość poszczególnych kolorów w wypełnieniu tonalnym, a także powtarzać wypełnienia w obrębie obiektu oraz dostosowywać kąt wypełnienia.
 • NOWOŚĆ! Zaawansowane narzędzia obsługi znaków w tekście: Umożliwiają łatwe wyszukiwanie i wstawianie znaków przy użyciu zmodyfikowanego okna dokowanego wstawiania znaków.
 • NOWOŚĆ! Narzędzia do edycji zdjęć w programie Corel® PHOTO-PAINT™ Home & Student: Pozwalają tworzyć unikalne prace, korzystać z czułych na nacisk narzędzi Płyn (Smużenie, Przyciągaj i Ślimak) oraz efektów aparatu fotograficznego (Rozmycie Bokeh, Tonowanie sepią i Wehikuł czasu).
 • NOWOŚĆ! Prowadnice wyrównania: Podpowiadają możliwości wyrównania z sąsiadującymi obiektami, co pozwala szybko i precyzyjnie rozmieszczać obiekty.
 • NOWOŚĆ! Obsługa wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości: Zapewnia spójny wygląd na różnych urządzeniach z ekranami o wysokiej rozdzielczości. Interfejs można łatwo dostosować do urządzeń z funkcjami dotykowymi, dlatego z pakietu można wygodnie korzystać na najnowszych komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach.
 • NOWOŚĆ! Interfejs wielu dokumentów: Możliwość przełączania w widoku kart między wieloma dokumentami (również na kilku monitorach) umożliwia płynną pracę nad każdym projektem.
 • Wbudowane Centrum zasobów: Łatwa współpraca z członkami społeczności dzięki możliwości udostępniania wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych w internetowym repozytorium zintegrowanym z programem Corel® CONNECT™.

Pakiet CorelDRAW Home & Student Suite X7 Wersja dla użytkowników domowych zawiera:

 • CorelDRAW® Home & Student X7: Intuicyjne narzędzie do tworzenia grafiki wektorowej i układu stron
 • Corel® PHOTO-PAINT™ Home & Student X7: Zaawansowana edycja obrazów
 • Corel® PowerTRACE® X7: Do precyzyjnego przekształcania map bitowych w rysunki wektorowe
 • Corel® CAPTURE™ X7: Proste narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu
 • Corel® CONNECT™: Narzędzie do błyskawicznego wyszukiwania materiałów

Pakiet CorelDRAW Home & Student Suite X7 Wersja dla użytkowników domowych zapewnia także dostęp do 1300 cyfrowych obrazków wysokiej jakości, 100 zdjęć cyfrowych w wysokiej rozdzielczości, 125 czcionek, 75 ramek na zdjęcia, ponad 100 szablonów zaprojektowanych przez profesjonalistów, 100 wypełnień, internetowego przewodnika szybkiego startu, ponad 2 godzin szkoleniowych nagrań wideo i wielu innych.

Pełna lista zawartości pakietu CorelDRAW Home & Student Suite X7 Wersja dla użytkowników domowych znajduje się w witrynie www.coreldraw.com/homestudent.

Dostępność i ceny

Pakiet CorelDRAW Home & Student Suite X7 Wersja dla użytkowników domowych jest teraz dostępny. Można go pobrać w witrynie www.coreldraw.com/homestudent. Cena pakietu wynosi 99,95 € (z VAT).   

Źródło: Corel

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręczniki SOLIDWORKS

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.