Warsaw Industry Week
Konferencja dla Narzędziowni TOOL-SHOP 2018
CADNews
Wypróbuj Solid Edge za darmo
Polska Grupa Użytkowników SolidWorks

AKTUALNOŚCI

Nagroda iF Design Award 2014 dla SpaceMouse Wireless

SpaceMouse Wireless najlepszy spośród ponad 3200 produktów dzięki nadzwyczajnej jakości projektowania i swej użyteczności

Produkt firmy 3Dconnexion – SpaceMouse Wireless – pierwsza bezprzewodowa myszka 3D na świecie zdobyła nagrodę iF Design Award 2014 w kategorii projektowania produktów. Nagroda ta jest jedną z najstarszych i najważniejszych w branży projektowej.

Nagroda przyznawana jest w oparciu o takie kryteria jak nadzwyczajna jakość projektowa i użyteczność. W tym roku, jury w składzie 49 ekspertów oceniało 3249 urządzeń w kategorii projektowania produktów i wybrało kilku zwycięzców, w tym SpaceMouse Wireless.

Nagroda iF znana na całym świecie już od 60 lat w branży projektowania produktów, firma 3Dconnexion jest naprawdę dumna z otrzymania tak prestiżowego wyróżnienia.

Zwycięzcy tegorocznego konkursu ogłoszeni zostali podczas ceremonii BMW Welt w Monachium, w Niemczech, 28 lutego 2014 roku. Zwycięzcy będa zaprezentowani podczas gali na wystawie iF Design w Hamburgu, w Niemczech, w marcu tego roku.

Jesteśmy naprawdę bardzo dumni ze zdobycia tej nagrody, ponieważ odzwierciedla ona wszystkie nasze wysiłki, które włożyliśmy w wykreowanie naszych produktów,” mówi Antonio Pascucci, VP 3Dconnexion. „Cały czas dążymy do jak najlepszego zoptymalizowania sposobu interakcji człowieka z cyfrowym materiałem 3D; dzięki SpaceMouse Wireless, która po raz pierwszy łączy w sobie opatentowany sensor wykorzystujący 6 stopni swobody ruchu z bezprzewodową technologią 2.4GHz, spełniliśmy życzenia wielu istniejących i przyszłych klientów 3Dconnexion.”

SpaceMouse Wireless został zaprojektowany przez 3Dconnexion we współpracy z Design Partners. Został stworzony, by zaoferować profesjonalistom projektowania 3D zaawansowaną nawigację w trójwymiarze, której można oczekiwać od myszek 3D firmy 3Dconnexion, w połączeniu z bezprzewodową wolnością. SpaceMouse Wireless oferuje użytkownikom:

  • Nawigację opartą o sześć stopni swobody ruchu (6DoF) w ponad 200 aplikacjach 3D.

  • Bezprzewodową technologię 2.4GHz, która zapewnia połączenie z treściami 3D w czasie rzeczywistym

  • Wbudowany akumulator zapewniający miesiąc pracy

  • Wygodną, stalową konstrukcję i dwa ergonomicznie rozmieszczone przyciski

Nagroda iF pokazuje, że właściwości te zostały zauważone i docenione, co czyni SpaceMouse Wireless firmy 3Dconnexion pierwszym na świecie – i najlepszym – sposobem na nawigowanie treściami 3D w sześciu stopniach swobody ruchu (6DoF).

Źródło: 3Dconnexion

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręcznik SOLIDWORKS 2018 Nowości w programie, porady praktyczne oraz ćwiczenia

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.