Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Studencki Konkurs Projektowy SolidWorks – nowa edycja

Kreatywność, wyobraźnia, umiejętności, pasja, zaangażowanie, sława, nagrody – to cele 13 Edycji Studenckiego Konkursu Projektowego SolidWorks, która właśnie wystartowała.

Konkurs adresowany jest do studentów uczelni wyższych, uczniów szkół zawodowych, technikum czy centrów kształcenia praktycznego. Do udziału zaproszeni są miłośnicy projektowania 3D jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z oprogramowaniem SolidWorks.

Każda osoba, która zgłosi projekt do Konkursu otrzyma pełną wersję oprogramowania SolidWorks Student Access. Projekty mogą być tworzone indywidualnie lub przez zespoły projektowe. Prace biorące udział w innych konkursach są również mile widziane.

Kalendarz 13 Edycji konkursu:

  • 31 stycznia 2014 - początek konkursu

  • 31 marca 2014 - termin nadsyłania tematów prac konkursowych

  • 14 kwietnia 2014 - akceptacja zgłoszonych tematów

  • 15 września 2014 - dostarczenie prac konkursowych

  • 1 października 2014 - ogłoszenie wyników

Do wygrania międzynarodowy rozgłos oraz iPad, mobilna stacja robocza HP, manipulatory, myszki, licencje oprogramowania SolidWorks Student Edition, książki SolidWorks, profesjonalne szkolenia SolidWorks, koszulki oraz gadżety.

Studencki Konkurs Projektowy SolidWorks to szansa dla Ciebie. Nie oglądaj się na innych. Weź się do pracy i pokaż Wszystkim co potrafisz! Podejmij wyzwanie!

Więcej informacji na stronie organizatora

Źródło: CNS Solutions

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.