Leasing na oprogramowanie CAD CAM CAE PDM SolidWorks
CADNews
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

AKTUALNOŚCI

Bezprzewodowy SpaceMouse od 3Dconnexion

Jak działa myszka 3D SpaceMouse pewnie już wiesz. Ze SpaceMouse Wireless w ręku możesz swobodnie rozwijać swą kreatywność. Możesz cieszyć się porządkiem na biurku. Możesz doświadczać doskonałej nawigacji w trójwymiarowym świecie, podczas gdy bezprzewodowa technologia firmy 3Dconnexion z wbudowanym akumulatorem zapewni bezpośrednie, rzeczywiste i zaawansowane połączenie z treściami 3D.

Doskonała nawigacja w 3D

Jeśli pracujesz w 3D, standardowa myszka i klawiatura nigdy nie osiągną poziomu intuicyjnej kontroli, który gwarantuje myszka 3D SpaceMouse Wireless. To ekskluzywne, kompaktowe i proste w użyciu urządzenie umożliwia pozycjonowanie modelu lub punktu widokowego, podczas równoczesnego wybierania funkcji, kreowania i edytowania projektu przy użyciu standardowej myszki.

Bezprzewodowa wolność

Po raz pierwszy opatentowana przez 3Dconnexion technologia 6 stopni swobody ruchu została połączona z technologią bezprzewodową 2.4GHz firmy 3Dconnexion, by stworzyć zaawansowane urządzenie bez kabla. Podłaczenie SpaceMouse Wireless nie mogłoby być prostsze. Wystarczy włączyć odbiornik do PC lub Mac’a by korzystać z rzeczywistego połączenia z treściami 3D.

Szybkie ładowania akumulatora

Czas działania myszki 3D SpaceMouse Wireless nigdy nie będzie problemem, dzięki imponująco żywotnej baterii (nawet do miesiąca pracy) oraz rozwiązaniu, które pozwala korzystać z urządzenia również za pomocą przewodu. Załączony kabel mikro-USB służy do ładowania urządzenia i jednoczesnego przesyłania danych. Wystarczy podłączyć urządzenie i kontynuować pracę.

Żywotność baterii do jednego miesiąca pracy, przy 8 godzinach pracy przez 5 dni w tygodniu

Stylowy wygląd

Wszystkie elementy urządzenia SpaceMouse Wireless są perfekcyjnie wykonane, począwszy od małej i solidnej stalowej podstawy na wygodnie umiejscowionych przyciskach skończywszy.

Łatwość użycia

Każdy przycisk na urządzeniu SpaceMouse Wireless otwiera swoje własne radial menu, które zapewnia wygodny i szybki dostęp do czterech wybranych komend aplikacji.

Cechy i korzyści

 • Zaawansowana Nawigacja 3D – Intuicyjna i precyzyjna nawigacja cyfrowymi modelami i widokami w przestrzeni trójwymiarowej, z wykorzystaniem czujnika z opatentowaną przez 3Dconnexion® technologą sześciu stopni swobody ruchu

 • Bezprzewodowa Wolność – bezprzewodowa technologia 2.4GHz firmy 3Dconnexion zapewnia bezpośrednie, rzeczywiste, płynne połączenie z treściami 3D

 • Szybkie Ładowanie – opakowanie produktu zawiera kabel z mikro-USB, który ładuje wbudowany akumulator, zachowując wszystkie dane i ustawienia. Wystarczy podłączyć i kontynuować pracę.

 • Stylowy Wygląd – niewielki rozmiar, elegancka, gładka stalowa podstawa, dwa przyciski

 • Łatwość Użycia każdy przycisk na urządzeniu SpaceMouse Wireless otwiera swoje własne radial menu, które zapewnia wygodny i szybki dostęp do czterech wybranych komend aplikacji

Specyfikacje Techniczne

 • Opatentowany przez 3Dconnexion sensor wykorzystujący sześć stopni swobody ruchu (6DoF)

 • Bezprzewodowa technologia 3Dconnexion 2.4GHz

 • Opcjonalne podłączenie przez Mikro-USB (dołączony kabel). Równoczesne ładowanie baterii i danych

 • Wymiary: 78x78x54mm / 3.1x3.1x2.1

 • Waga: 440g / 0.97lb

 • 2 lata gwarancji

Wspierane Systemy Operacyjne: Microsoft Windows, OS X, Linux, Unix.

Więcej informacji na www.3dconnexion.com/operatingsystems

Jednocześnie informujemy, że podczas targów Toolex / Wirtotechnologia myszka 3D SpaceMouse Wireless będzie miała swoją premierę na stoisku firmy 3DConnexion oraz partnerów handlowych.

W związku z premierą bezprzewodowej myszki 3D i odbywającymi się targami firma 3Dconnexion przygotowała specjalną promocję, z której może skorzystać każdy uczestnik targów Toolex / Wirtotechnologia w Sosnowcu, które rozpoczynają się już dziś (1 października 2013). Wszystkie modele myszek będzie można zakupić bezpośrednio na targach. Szczegóły promocji na stoisku 3Dconnexion.

Źródło: 3Dconnexion

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręczniki SOLIDWORKS

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.