Podręcznik Inventor 2020
CADNews
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

AKTUALNOŚCI

Bezprzewodowy SpaceMouse od 3Dconnexion

Jak działa myszka 3D SpaceMouse pewnie już wiesz. Ze SpaceMouse Wireless w ręku możesz swobodnie rozwijać swą kreatywność. Możesz cieszyć się porządkiem na biurku. Możesz doświadczać doskonałej nawigacji w trójwymiarowym świecie, podczas gdy bezprzewodowa technologia firmy 3Dconnexion z wbudowanym akumulatorem zapewni bezpośrednie, rzeczywiste i zaawansowane połączenie z treściami 3D.

Doskonała nawigacja w 3D

Jeśli pracujesz w 3D, standardowa myszka i klawiatura nigdy nie osiągną poziomu intuicyjnej kontroli, który gwarantuje myszka 3D SpaceMouse Wireless. To ekskluzywne, kompaktowe i proste w użyciu urządzenie umożliwia pozycjonowanie modelu lub punktu widokowego, podczas równoczesnego wybierania funkcji, kreowania i edytowania projektu przy użyciu standardowej myszki.

Bezprzewodowa wolność

Po raz pierwszy opatentowana przez 3Dconnexion technologia 6 stopni swobody ruchu została połączona z technologią bezprzewodową 2.4GHz firmy 3Dconnexion, by stworzyć zaawansowane urządzenie bez kabla. Podłaczenie SpaceMouse Wireless nie mogłoby być prostsze. Wystarczy włączyć odbiornik do PC lub Mac’a by korzystać z rzeczywistego połączenia z treściami 3D.

Szybkie ładowania akumulatora

Czas działania myszki 3D SpaceMouse Wireless nigdy nie będzie problemem, dzięki imponująco żywotnej baterii (nawet do miesiąca pracy) oraz rozwiązaniu, które pozwala korzystać z urządzenia również za pomocą przewodu. Załączony kabel mikro-USB służy do ładowania urządzenia i jednoczesnego przesyłania danych. Wystarczy podłączyć urządzenie i kontynuować pracę.

Żywotność baterii do jednego miesiąca pracy, przy 8 godzinach pracy przez 5 dni w tygodniu

Stylowy wygląd

Wszystkie elementy urządzenia SpaceMouse Wireless są perfekcyjnie wykonane, począwszy od małej i solidnej stalowej podstawy na wygodnie umiejscowionych przyciskach skończywszy.

Łatwość użycia

Każdy przycisk na urządzeniu SpaceMouse Wireless otwiera swoje własne radial menu, które zapewnia wygodny i szybki dostęp do czterech wybranych komend aplikacji.

Cechy i korzyści

 • Zaawansowana Nawigacja 3D – Intuicyjna i precyzyjna nawigacja cyfrowymi modelami i widokami w przestrzeni trójwymiarowej, z wykorzystaniem czujnika z opatentowaną przez 3Dconnexion® technologą sześciu stopni swobody ruchu

 • Bezprzewodowa Wolność – bezprzewodowa technologia 2.4GHz firmy 3Dconnexion zapewnia bezpośrednie, rzeczywiste, płynne połączenie z treściami 3D

 • Szybkie Ładowanie – opakowanie produktu zawiera kabel z mikro-USB, który ładuje wbudowany akumulator, zachowując wszystkie dane i ustawienia. Wystarczy podłączyć i kontynuować pracę.

 • Stylowy Wygląd – niewielki rozmiar, elegancka, gładka stalowa podstawa, dwa przyciski

 • Łatwość Użycia każdy przycisk na urządzeniu SpaceMouse Wireless otwiera swoje własne radial menu, które zapewnia wygodny i szybki dostęp do czterech wybranych komend aplikacji

Specyfikacje Techniczne

 • Opatentowany przez 3Dconnexion sensor wykorzystujący sześć stopni swobody ruchu (6DoF)

 • Bezprzewodowa technologia 3Dconnexion 2.4GHz

 • Opcjonalne podłączenie przez Mikro-USB (dołączony kabel). Równoczesne ładowanie baterii i danych

 • Wymiary: 78x78x54mm / 3.1x3.1x2.1

 • Waga: 440g / 0.97lb

 • 2 lata gwarancji

Wspierane Systemy Operacyjne: Microsoft Windows, OS X, Linux, Unix.

Więcej informacji na www.3dconnexion.com/operatingsystems

Jednocześnie informujemy, że podczas targów Toolex / Wirtotechnologia myszka 3D SpaceMouse Wireless będzie miała swoją premierę na stoisku firmy 3DConnexion oraz partnerów handlowych.

W związku z premierą bezprzewodowej myszki 3D i odbywającymi się targami firma 3Dconnexion przygotowała specjalną promocję, z której może skorzystać każdy uczestnik targów Toolex / Wirtotechnologia w Sosnowcu, które rozpoczynają się już dziś (1 października 2013). Wszystkie modele myszek będzie można zakupić bezpośrednio na targach. Szczegóły promocji na stoisku 3Dconnexion.

Źródło: 3Dconnexion

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.