Plastpol 2018
Targi 3D Solutions
CADNews
Wypróbuj Solid Edge za darmo

AKTUALNOŚCI

Projektowanie i wizualizacje w KD MAX

Poniżej przedstawiamy kilka praktycznych video tutoriali poświęconych projektowaniu mebli i wizualizacji wnętrz a programie KD MAX.

Tworzenie własnego układu frontów - wariant 1. fronty  nałożone

Film pokazuje jak stworzyć w programie własny układ typowych frontów meblowych. Określenie "typowe" oznacza, że fronty są "nałożone" na korpus.KD Max daje możliwość bardzo precyzyjnego definiowania własnych mebli, tak aby efektem pracy projektanta była nie tylko wizualizacja, ale także precyzyjna dokumentacja techniczna. Definiując parametry mebla, wiele elementów można pozostawić na ustawieniach domyślnych w celu przyspieszenia pracy. Na filmie można zobaczyć także jak edytować uchwyty oraz jak otwierać szafki.

Tworzenie własnego układu frontów - wariant 2. fronty  wpuszczone

Film pokazuje jak stworzyć w programie własny układ frontów wpuszczonych w korpus, znajdujących się wewnątrz mebla.

Wycinanie wzoru na przykładzie żaluzji

Ten i kolejny film pokazują jak szybko i wygodnie wyciąć dowolny wzór na powierzchni w KD Max, bez konieczności rysowania, modelowania, czy poszukiwania modelu 3D.

Wycinanie wzoru na przykładzie paneli ażurowych

Źródło: MT Partner
SOLIDWORKS Simulation

INNE AKUALNOŚCI

NEWSLETTER CADNews

NewsLetter CADNews
Otrzymuj najnowsze informacje
z CADNews na swój e-mail.

REKLAMA

Podręcznik SOLIDWORKS 2018 Nowości w programie, porady praktyczne oraz ćwiczenia

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.