Plastpol 2018
Relacja z SOLIDWORKS WORLD 2018, #SWW18
CADNews
Pobierz infografikę wyzwania projektowe
Polska Grupa Użytkowników SolidWorks

AKTUALNOŚCI

Nowa wersja PARTcommunity 2.0 rewolucjonizuje metody wyszukiwania

Nowa wersja 2.0 portalu PARTcommunity jest już dostępna online. Jeszcze nigdy wcześniej wyszukiwanie i pobieranie modeli 3D CAD nie było tak proste jak teraz. Wyszukiwanie według podobieństwa geometrycznego oraz na podstawie szkicu 2D umożliwia odnajdywanie modeli 3D CAD całkowicie bez pomocy słów. Dodatkowo funkcja PART2CAD pozwala na ich bezpośrednie włączenie do systemu CAD.

Co więcej, internacjonalny portal PARTcommunity 2.0 zaskakuje obok nowego, przejrzystego wyglądu, mnóstwem innowacyjnych możliwości dla swoich użytkowników i producentów części.

Dzięki nowej nawigacji, jak również poszerzonemu menu, pobieranie modeli 3D CAD stało się o wiele łatwiejsze i wygodniejsze. Tym samym portal ustawił sobie i innym w swojej branży niezwykle wysoką poprzeczkę.

Istotną zaletą PARTcommunity 2.0 jest także forma rejestracji, ponieważ dane do logowania obowiązują od razu na wszystkich portalach PARTcommunity do pobierania modeli 3D CAD.

Źródło: www.partcommunity.com
SolidCAM MillTurn

INNE AKUALNOŚCI

NEWSLETTER CADNews

NewsLetter CADNews
Otrzymuj najnowsze informacje
z CADNews na swój e-mail.

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.