Podręcznik SOLIDWORKS 2020
PLASTPOL 2020
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

AKTUALNOŚCI

Nowe rysiki Bamboo Stylus feel dla urządzeń Samsung Galaxy Note

Wacom wprowadza na rynek Bamboo Stylus feel dla urządzeń Samsung Galaxy Note – kolejny produkt należący do gamy aktywnych piór w rodzinie Bamboo Stylus

W dniu dzisiejszym Wacom prezentuje nowy, zoptymalizowany pod kątem urządzeń Samsung Galaxy Note model z gamy produktów pod marką Bamboo Stylus feel.

Technologie Wacom feel IT są dla firmy kluczowe – pozwalają użytkownikom w unikalny i naturalny sposób pracować za pomocą pióra przy korzystaniu z urządzeń mobilnych. Dzięki technologii rezonansu magnetycznego (EMR) możliwa jest stała komunikacja aktywnego pióra i specjalnego czytnika, w który wyposażono smartfony bądź tablety.

Technologia umożliwia wykorzystywanie różnych poziomów nacisku i pozwala użytkownikowi na dokładne odwzorowanie jego ruchów na ekranie kompatybilnego urządzenia mobilnego. Na przykład, gdy dociskamy piórko do ekranu, linia robi się grubsza. Większość smartfonów i tabletów wykorzystujących technologię feel IT rozpoznaje do 512 poziomów nacisku (niektóre rozpoznają ich więcej). W związku z tym użytkownicy mogą korzystać ze swoich rysików zgodnie z zasadami ergonomii do robienia precyzyjnych notatek, rysowania czy szkicowania i czerpać z tego jeszcze więcej radości. Dodatkowo, Bamboo Stylus feel jest wyposażony w umieszczony w obudowie przycisk, który można dostosować i personalizować za pomocą aplikacji na smartfon lub tablet.

Dostępność i cena

Podczas gdy dwa aktywne pióra Bamboo Stylus zaprezentowane w grudniu 2012 roku są kompatybilne z systemem Windows 8 i produktami Android, nowy Bamboo Stylus feel został zoptymalizowany pod kątem urządzeń Samsung Galaxy Note, odpowiednio wykorzystując specyficzną konfigurację sprzętową. Tak jak jego bliźniak, piórko oferowane jest w wersjach czarnej i białej. Piórka Bamboo Stylus feel, w cenie 39,90 euro (z VAT), będą dostępne od początku maja 2013 w sklepie Wacom eStore. W zestawie Bamboo Stylus feel dla Samsung Galaxy Note znajdą się także dwie końcówki: miękka i twarda, zależnie od stylu pracy użytkownika – tak jak ołówki o różnym stopniu twardości w kontakcie z papierem.

Aktualna i kompletna lista urządzeń mobilnych kompatybilnych z piórkami Bamboo Stylus feel dostępna jest pod adresem: http://bamboostylus.wacom.com/compatibility.

Źródło: Wacom

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.