Podręcznik SOLIDWORKS 2020
PLASTPOL 2020
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

AKTUALNOŚCI

Rekrutacja do programu studenckiego ASUS Campus Elite rozpoczęta

Program ASUS Campus Elite kierowany jest przede wszystkim do studentów zainteresowanych nowymi technologiami i posiadających wiedzę z zakresu samodzielnego składania komputerów. Osoby, które dostaną się do programu będą miały okazję poznać od strony praktycznej branżę IT, zdobyć doświadczenie w sprzedaży i marketingu, jak również nawiązać kontakt ze studentami z całej Polski, którzy podzielają pasję do technologii. Studenci mogą zgłaszać się poprzez formularz dostępny na stronie internetowej.  

O programie

ASUS Campus Elite (ACE) to nowy program firmy ASUS dedykowany dla studentów. Do tej pory działał głównie w Azji, USA i Kanadzie, a od początku 2013 r. jest wprowadzany w kolejnych krajach, w których firma posiada swoje oddziały. Dla członków ACE przygotowano wiele ciekawych zadań i aktywności m.in. wsparcie przy organizowaniu eventów studenckich poświęconych tematyce IT, możliwość współpracy z profesjonalistami, jak również partnerami biznesowymi firmy oraz praktyki.

Do programu mogą przyłączyć się  studenci z uczelni wyższych z całej Polski. Przy rekrutacji brana będzie pod uwagę wiedza z zakresu IT, dotychczasowa działalność studencka i kreatywność. Atutem będzie umiejętność dzielenia się wiedzą z innymi.

Jak się zgłosić? 

Studenci zainteresowani programem powinni wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest na stronie http://bit.ly/AsusCampusElite. Nadesłane aplikacje wezmą udział w pierwszym etapie rekrutacji. Kolejnym krokiem będą rozmowy telefoniczne lub spotkania rekrutacyjne, o których zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane drogą elektroniczną.

Firma ASUS planuje zakończyć pierwszy etap rekrutacji do 26 kwietnia br.

Źródło: Asus

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.