Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Nowe, wszechstronne i wydajne wiertła Sandvik Coromant CoroDrill 460-XM

CoroDrill 460-XM to wysokowydajne wiertło do zróżnicowanych zastosowań i materiałów. Wiertło charakteryzuje się dużą wydajnością wiercenia, elastycznością i wszechstronnością zastosowań. Mając do dyspozycji jedno narzędzie do wszystkich materiałów, mogą Państwo zmniejszyć zapasy magazynowe, poprawić elastyczność obróbki i skrócić czas ustawiania narzędzi.

 

Sandvik Coromant wprowadza do asortymentu nowe, wydajne wiertła CoroDrill 460-XM do różnych zastosowań i materiałów.

CoroDrill 460-XM jest wykonane z węglika drobnoziarnistego, który zapewnia dużą twardość i udarność, co skutkuje wysoką odpornością na ścieranie i większą trwałością narzędzia. Mniejszy współczynnik tarcia jest zasługą specjalnej technologii wykończenia pokrycia.  Udział rdzenia w przekroju poprzecznym wiertła jest duży, co w połączeniu ze zwiększoną pojemnością rowka wiórowego usprawnia odprowadzanie wiórów. Kąt wierzchołkowy wynosi 140º i jest doskonały do zróżnicowanych zastosowań wiertarskich, ponieważ zapewnia dobre centrowanie i małe siły posuwowe.

Wiertło jest dostępne w standardowym zakresie średnic 3–20 mm (0.118–0.787 cala) i długościach 2–5 × średnica wiertła (DIN 6537 K i DIN 6537 L). Osiągalna klasa tolerancji otworów dla tego wiertła to IT8–IT9. Istnieje możliwość pracy z wewnętrznym i zewnętrznym doprowadzeniem chłodziwa.

Źródło: Sandvik Coromant

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.