ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

CADMOUSE PRO WIRELESS – Nagrodzona mysz dla CAD

W lutym 2015 roku firma 3Dconnexion wypuściła na rynek mysz CadMouse. Była to pierwsza na świecie mysz dedykowana głównie do pracy w aplikacjach CAD i polecana projektantom, konstruktorom, architektom i artystom.

Specjaliści 3Dconnexion pracowali nad produktem kilka lat, mając na celu stworzenie urządzenia, które będzie naprawdę idealnym, wartościowym i profesjonalnym rozwiązaniem dla użytkowników oraz takiego, które wyróżni się spośród tysięcy myszy komputerowych dostępnych na rynku i stawi czoła konkurencji.

Badania nad produktem prowadzone były równolegle z rozmowami z wieloma inżynierami z topowych firm produkcyjnych; firma chciała dowiedzieć się przede wszystkim dwóch rzeczy: jak wygląda proces decyzyjny przy wyborze profesjonalnej myszy komputerowej oraz jakie funkcje i parametry powinna mieć idealna mysz dla inżyniera. W końcu 3Dconnexion pokazała światu CadMouse – jedyną na rynku mysz z pełnowymiarowym przyciskiem środkowym, precyzyjnym czujnikiem, dopracowanym sterownikiem i innymi funkcjami, które usprawniają pracę w CAD.

W 2017 roku CadMouse otrzymał nagrodę iF DESIGN AWARD. Cztery lata później kolejny model myszy 3Dconnexion – CadMouse Pro Wireless – otrzymał aż trzy nagrody: iF Design Award, Good Design Award oraz Red Dot Award. CadMouse Pro Wireless to pełnowymiarowy, bezprzewodowy model myszy CadMouse, z wbudowaną baterią gwarantującą 3 miesiące nieprzerwanej pracy i dopasowanym twardym etui w pakiecie. Dostępny również w wersji dla osób leworęcznych.

Myszy CadMouse, dzięki swym unikatowym właściwościom, potrafią pokonać konkurencję i zdobywają, oprócz nagród, coraz większą liczbę wiernych użytkowników. Wśród największych klientów firmy 3Dconnexion, którzy zdecydowali się wprowadzić myszy CadMouse do standardowego wyposażenia stacji roboczych, jest firma Audi – której nikomu przedstawiać nie trzeba. Na stronie 3Dconnexion przeczytać można ciekawą historię o wykorzystaniu CadMouse przez projektantów Audi zajmujących się modelowaniem powierzchni klasy A. Specjaliści Audi docenili przede wszystkim wysoką ergonomię CadMouse oraz możliwości, które nie dają inne myszy, nawet z najwyższej półki cenowej.

Źródło: 3Dconnexion

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.