Warsaw Industry Week 2020
PLASTPOL 2020
NX Learning Edition

AKTUALNOŚCI

Jądro Parasolid firmy Siemens wprowadza modelowanie konwergentne w modelach mieszanych

Parasolid v32.0

Najnowsza wersja oprogramowania Parasolid firmy Siemens Digital Industries Software jest już dostępna. Aktualizacje obejmują ulepszenia technologii Convergent Modeling, którą można wykorzystać teraz w modelach zawierających powierzchnie B-rep zarówno ściankowe, jak i klasyczne, co umożliwia bardziej wydajne przepływy prac w szerokim zakresie zastosowań.

Na przykład w projektach generatywnych, w których nowe produkty są opracowywane autonomicznie w celu spełnienia ograniczeń projektowych, modelowanie konwergentne może przywracać precyzyjne, klasyczne powierzchnie współpracujące do modelu, który został poddany optymalizacji topologii opartej na ściankach. W procesach inżynierii odwrotnej nowa technologia może być wykorzystywana do dodawania precyzyjnych powierzchni analitycznych do zeskanowanych danych części w celu ich ponownej produkcji.

Jądro modelowania geometrycznego Parasolid jest używane we własnym oprogramowaniu Solid Edge i NX firmy Siemens i stanowi rdzeń otwartego i elastycznego ekosystemu Xcelerator. Parasolid jest również używany przez ponad 350 innych produktów, w tym wiele wiodących aplikacji CAD / CAM / CAE / AEC.

Aby uzyskać więcej informacji, zobacz: Parasolid v32.0

Źródło: SIEMENS PLM

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Stacja robocza Lenovo ThinkPad P53

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.