Podręcznik SOLIDWORKS 2020
STOM-TOOL 2020
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

AKTUALNOŚCI

Zautomatyzowana kontrola jakości

Pojawiło się właśnie w sprzedarzy nowoczesne narzędzie do zautomatyzowanej kontroli jakości. To efekt współpracy Evatronix  i 3D Systems

"Opracowanie i wprowadzenie na rynek nowoczesnego narzędzia do kontroli jakości jest odpowiedzią na potrzeby naszych klientów - firm z branży inżynieryjnej, które oczekują takiego rozwiązania" - mówi Adam Morawiec, wiceprezes ds. Rozwoju Evatronix SA. "To kolejny krok w rozwoju gamy skanerów eviXscan 3D. Poszukiwanie nowych rozwiązań 3D jest częścią naszej misji, czyli wspierania inżynierów oraz rozwijania nowych technologii."

Narzędzie do kontroli jakości, opracowane wspólnie przez Evatronix i 3D Systems jest dostępne w dwóch wariantach:

Pierwszy to pakiet przeznaczony do najbardziej zaawansowanych technologicznie pomiarów, który obejmuje skaner eviXscan 3D Heavy Duty Quadro i oprogramowanie Geomagic Control X.

Drugi wariant to pakiet przeznaczony do mniej wymagających, ale również dokładnych i precyzyjnych pomiarów: skaner eviXscan 3D Heavy Duty Optima oraz oprogramowanie Geomagic Control X.

“Zdecydowaliśmy się na wybór firmy Evatronix jako naszego partnera w Polsce ze względu na jej ogromne doświadczenie w projektowaniu i sprzedaży profesjonalnych skanerów 3D - eviXscan 3D – przeznaczonych do precyzyjnej kontroli jakości "- mówi Gina Strickland, Dyrektor ds. Globalnej Sprzedaży 3D Systems.

eviXscan 3D

eviXscan 3D to marka precyzyjnych optycznych skanerów 3D wykorzystujących technologię światła strukturalnego, opracowana, zaprojektowana i dostarczana przez Evatronix. Obecnie Evatronix oferuje trzy modele skanerów w ramach linii Heavy Duty (Quadro, Optima i Basic) zaprojektowanych z myślą o wysoce precyzyjnych aplikacjach w obszarach inżynierii odwrotnej, bezstykowej kontroli jakości i szybkiego prototypowania (Rapid Prototyping) oraz dwa modele skanerów przeznaczonych do skanowania małych obiektów: Dentica i Zoom - do zastosowania w protetyce stomatologicznej i branży jubilerskiej.

Źródło: Evatronix

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.