Podręcznik SOLIDWORKS 2020
Targi druku i skanu 3d - 3D SOLUTIONS 2020
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

AKTUALNOŚCI

Ruszył 17. Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS

Zarejestruj się!   Zaprojektuj!   Zgarnij nagrody!

17 edycja studencki konkurs projektowy solidworks dps software

Firma DPS Software już po raz 17. ogłosiła start Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS. Zdolni i kreatywni młodzi projektanci CAD zawalczą o cenne nagrody oraz uwagę przyszłych pracodawców i możliwość zaistnienia na rynku inżynierskim.

Studencki Konkurs Projektowy SOLIDWORKS to największy i najbardziej prestiżowy konkurs dla młodych inżynierów w Polsce.  Jest on organizowany od 2001 roku przez DPS Software Polska. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu wykonanego w oprogramowaniu SOLIDWORKS oraz umożliwienie uczestnikom  zaistnienia na rynku inżynierskim. W konkursie mogą  wziąć udział studenci i uczniowie. Inicjatywa od początku spotkała się z zainteresowaniem przyszłych designerów. Z roku na rok prace są coraz ciekawsze, a konstrukcje bardziej skomplikowane.

1 miejsce 8. Edycji SKPSW – 2009 r.

Konkurs pozwala każdemu z uczestników na dokładniejsze poznanie warsztatu pracy projektanta w praktyce. Każdy uczestnik Konkursu otrzymuje pełną wersję oprogramowania SOLIDWORKS Engineering Kit. Pakiet ten zawiera: SOLIDWORKS Premium, SOLIDWORKS Simulation, SOLIDWORKS Flow Simulation, SOLIDWORKS Sustainability (z licencją ważną do zakończenia konkursu). Zwycięskie projekty są prezentowane na corocznej konferencji SOLIDWORKS World, która w 2018 r. odbędzie się w Dallas.

Co może być tematem projektu? Dosłownie wszystko – od produktów codziennego użytku, mebli, narzędzi, po skomplikowane maszyny i pojazdy. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. 

16. Edycja SKPSW. Od lewej Maciej Misiewicz (HP Polska), Adrian Czapla (DPS Software), Aleksandra Pajda (Uniwersytet Wrocławski)

Na zwycięzców konkursu czekają wartościowe nagrody, w tym:

  • Mobilna stacja robocza HP
  • Manipulatory 3Dconnexion
  • Sprzęt komputerowy
  • Profesjonalne szkolenia SOLIDWORKS
  • Podręczniki SOLIDWORKS
  • Udział w DPS Forum 2018
  • Licencje SOLIDWORKS Student Edition 2018-2019

Konkursowe projekty można zgłaszać do 31 sierpnia, a termin nadsyłania prac mija 14 września. Zwycięzców poznamy w październiku, podczas konferencji DPS Forum.

Formularz i regulamin na stronie DPS Software

Źródło: DPS Software

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.