STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali

AKTUALNOŚCI

SOLIDWORKS PLM wybiera kierunek chmura

Na konferencji SOLIDWORKS World 2018 przedstawiono kierunki rozwoju na najbliższe lata. Do jednych z kluczowych należy rozwój usług PLM. Trzeba zauważyć, że globalnym trendem w produktach SOLIDWORKS jest przejście na rozwiązania 3DEXPERIENCE, które opierają się na chmurze.

Podczas sesji generalnej przedstawiono nową usługę SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE PLM, która umożliwia bezpośrednią pracę w usługach cloud (chmura). Co więcej samo rozwiązanie  bazuje na już istniejącym silniku ENOVIA.  Usługa dostarcza możliwość pracy w bezpośrednim środowisku programu SOLIDWORKS, a w odróżnieniu od innych rozwiązań na rynku, nie wymaga dużego nakładu pracy i zapewnia zaawansowane możliwości.

 

Zobacz relację z SOLIDWORKS WORLD 2018

 

Usługa PLM SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE:

Usługi SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE PLM zapewniają system zarządzania danymi i cyklem życia niezależnie od wielkości firmy i nie wymagają inwestycji we własną infrastrukturę sprzętową.  Usługa SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE PLM dla danych CAD umożliwia:

  • Skrócenie czasu projektowania i zwiększenie prędkość wprowadzenia produktu na rynek, zwiększając produktywność
  • Cyfrową ciągłość od projektu do produkcji
  • Dostępność podglądu projektu, możliwości współpracy i edycji struktury poza środowisko narzędzi CAD do wszystkich użytkowników korporacyjnych
  • Popraw współpracę między działami / partnerami / dostawcami w mieszanym środowisku CAD
  • Zmniejsz liczbę powtarzających się projektów w wielu systemach CAD
  • Wykorzystaj istniejące dane projektowe do pełnej analizy
  • Zoptymalizuj dostęp do IP - zarządzaj wszystkimi danymi projektowymi multi-CAD w jednym bezpiecznym środowisku, minimalizując ryzyko nieautoryzowanego dostępu i maksymalizując integralność projektu
  • Zmniejsz całkowity koszt operacji dzięki obsłudze w chmurze i w Internecie
  • Uprość zarządzanie zmianami i konfiguracją w środowisku multidyscyplinarnym
  • Dostarczają w czasie rzeczywistym postępów, wersjonowania i raportowania

Milos ZUPANSKI podczas rozmowy z Kishore Boyalakuntla (SOLIDWORKS) wspomnieli także o integracji rozwiązania z SOLIDWORKS xDesign. Warto zwrócić uwagę, że produkt ten także oparty jest na rozwiązaniu 3DEXPERIENCE, tak więc przechowując dane w chmurze mamy do niej dostęp zarówno w wersji desktopowej SOLIDWORKS PDM, jak i w całej platformie 3DEXPERIENCE, w tym przypadku xDesign.

Zapraszamy do śledzenia naszych relacji z tegorocznej edycji

SOLIDWORKS WORLD 2018 na

3DCAD.pl/solidworks-world

Źródło: 3DCAD.pl

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.