Leasing na oprogramowanie CAD CAM CAE PDM SolidWorks
CADNews
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

AKTUALNOŚCI

SOLIDWORKS PLM wybiera kierunek chmura

Na konferencji SOLIDWORKS World 2018 przedstawiono kierunki rozwoju na najbliższe lata. Do jednych z kluczowych należy rozwój usług PLM. Trzeba zauważyć, że globalnym trendem w produktach SOLIDWORKS jest przejście na rozwiązania 3DEXPERIENCE, które opierają się na chmurze.

Podczas sesji generalnej przedstawiono nową usługę SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE PLM, która umożliwia bezpośrednią pracę w usługach cloud (chmura). Co więcej samo rozwiązanie  bazuje na już istniejącym silniku ENOVIA.  Usługa dostarcza możliwość pracy w bezpośrednim środowisku programu SOLIDWORKS, a w odróżnieniu od innych rozwiązań na rynku, nie wymaga dużego nakładu pracy i zapewnia zaawansowane możliwości.

 

Zobacz relację z SOLIDWORKS WORLD 2018

 

Usługa PLM SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE:

Usługi SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE PLM zapewniają system zarządzania danymi i cyklem życia niezależnie od wielkości firmy i nie wymagają inwestycji we własną infrastrukturę sprzętową.  Usługa SOLIDWORKS 3DEXPERIENCE PLM dla danych CAD umożliwia:

  • Skrócenie czasu projektowania i zwiększenie prędkość wprowadzenia produktu na rynek, zwiększając produktywność
  • Cyfrową ciągłość od projektu do produkcji
  • Dostępność podglądu projektu, możliwości współpracy i edycji struktury poza środowisko narzędzi CAD do wszystkich użytkowników korporacyjnych
  • Popraw współpracę między działami / partnerami / dostawcami w mieszanym środowisku CAD
  • Zmniejsz liczbę powtarzających się projektów w wielu systemach CAD
  • Wykorzystaj istniejące dane projektowe do pełnej analizy
  • Zoptymalizuj dostęp do IP - zarządzaj wszystkimi danymi projektowymi multi-CAD w jednym bezpiecznym środowisku, minimalizując ryzyko nieautoryzowanego dostępu i maksymalizując integralność projektu
  • Zmniejsz całkowity koszt operacji dzięki obsłudze w chmurze i w Internecie
  • Uprość zarządzanie zmianami i konfiguracją w środowisku multidyscyplinarnym
  • Dostarczają w czasie rzeczywistym postępów, wersjonowania i raportowania

Milos ZUPANSKI podczas rozmowy z Kishore Boyalakuntla (SOLIDWORKS) wspomnieli także o integracji rozwiązania z SOLIDWORKS xDesign. Warto zwrócić uwagę, że produkt ten także oparty jest na rozwiązaniu 3DEXPERIENCE, tak więc przechowując dane w chmurze mamy do niej dostęp zarówno w wersji desktopowej SOLIDWORKS PDM, jak i w całej platformie 3DEXPERIENCE, w tym przypadku xDesign.

Zapraszamy do śledzenia naszych relacji z tegorocznej edycji

SOLIDWORKS WORLD 2018 na

3DCAD.pl/solidworks-world

Źródło: 3DCAD.pl

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręczniki SOLIDWORKS

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.