Warsaw Industry Week
Konferencja dla Narzędziowni TOOL-SHOP 2018
CADNews
Wypróbuj Solid Edge za darmo
Polska Grupa Użytkowników SolidWorks

AKTUALNOŚCI

KOMES autoryzowanym przedstawicielem CAE Limit

Od listopada 2017  firma KOMES jest autoryzowanym przedstawicielem CAE Simulation Solutions

Od 7 listopada 2017 roku, firma KOMES jest partnerem biznesowym i przedstawicielem na rynku polskim oraz wschodnim, austriackiej firmy CAE Simulation Solutions (CAE Simulation & Solutions GmbH), która jest producentem oprogramowania CAE Limit. Na podstawie tej umowy KOMES będzie odpowiedzialne za sprzedaż oprogramowania oraz wsparcie techniczne klientów.

Program CAE Limit jest unikatowym programem wykorzystywanym przede wszystkim w projektowaniu konstrukcji kolejowych i wymiarowaniu ich trwałości zgodnie z normami Eurocode 3 i niemieckimi normami DVS1612.

Jest to jedyny, tak zaawansowany pakiet obliczeniowy na świecie, który pozwala na wykonywanie obliczeń MES zmęczeniowych całych konstrukcji pudeł pociągów według tych standardów.

Na ten moment w Polsce już wykorzystują go dwaj najwięksi producenci pociągów: PESA SA i NEWAG SA. Dobry wybór :)

Źródło: KOMES

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręcznik SOLIDWORKS 2018 Nowości w programie, porady praktyczne oraz ćwiczenia

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.