Podręcznik SOLIDWORKS 2020
Targi druku i skanu 3d - 3D SOLUTIONS 2020
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

AKTUALNOŚCI

Forum druku 3D w Sosnowcu

W sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w listopadzie kolejne, nowe i ciekawe wydarzenie. W dniach 21-22 listopada 2017 roku odbędzie się premierowa edycja Forum Silesia 3DPrint - wydarzenia poświęconemu tematyce drukowania 3D dla potrzeb szeroko rozumianego przemysłu.

Celem przyświecającym organizacji Forum Silesia 3DPrint jest omówienie i zaprezentowanie gotowych oraz planowanych do wdrożenia rozwiązań z zakresu skanowania, prototypowania, w tym drukowania 3D.

Podczas Forum Silesia 3DPrint odbędzie się Konferencja nt. "Druk 3D w branży Automotive”, której Organizatorami są: Centrum Druku 3D, Politechnika Śląska Wydział Mechaniczny Technologiczny oraz Expo Silesia Sp. z o.o.

W ramach zaplanowanej Konferencji organizatorzy zapraszają do dyskusji nt. korzyści zastosowania technologii skanowania i drukowania 3D w zakładach produkcyjnych, wymiernych oszczędności czasu i środków finansowych wynikających z wdrożenia druku 3D w fazie prototypowania, kierunków rozwoju branży i ich wpływu na określone gałęzie przemysłu, ze szczególnym uwzględnieniem branży automotive, IT, medycznej etc. Zaprezentowane i omówione zostaną również zrealizowane wdrożenia technologii druku 3D w firmach produkcyjnych.

Więcej informacji o Silesia 3DPrint TUTAJ >>>

Dla zainteresowanych w tym samym czasie w Expo Silesia odbędą się:

  • Targi Technologii Klejenia ExpoBONDING
  • Targi Zabezpieczeń Powierzchni SURFPROTECT
  • Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów SteelMET
Źródło: Expo Silesia

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.