SOLIDWORKS WORLD 2019  SWW19
Innoform 2019 - Międzynarodowe Targi Kooperacyji Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego
CADNews
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

AKTUALNOŚCI

Mamy pierwsze zdjęcia tunelu pod Los Angeles wykonane przez firmę Elona Muska - The Boring Company

Firma The Boring Company, Elona Maska buduje tunel pod miastem Los Angeles. Jest to testowy odcinek łączący siedzibę SpaceX i lotnisko LAX. Sam wizjoner postanowił pochwalić się na Istagramie jak przebiegają prace nad realizacją jego dzieła.

Sam szef SpaceX jest przekonany, że tunele są przyszłością, że jest to jeden ze sposobów na zwiększenie wydajności dotychczasowego transportu. Po wielu miesiącach prac Musk postanowił opublikować zdjęcie z trwających prac nad odcinkiem eksperymentalnym i zobaczyć jak wygląda on od środka.

 Widoczny powyżej tunel ma obecnie długość ok 152 m i jeszcze rok potrwają prace, by przebić się wzdłuż drogi  międzystanowej 405 biegnącej od LAX do drogi 101.

Sam tunel nie jest czymś innowacyjnym, ale to co się w nim zajdzie na pewno już takie będzie. Sama wizja tego przedsięwzięcia jest imponująca i możemy ją zobaczyć na oficjalnych stronach firmy.

 Do ciekawostek, należy zaliczyć fakt, że Musk dostał już wstępną zgodę na zbudowanie wielkiego tunelu, łączącego Nowy York z Waszyngtonem. Odcinek ten będzie miał co najmniej 327 km, a czas podróży pomiędzy obydwoma miastami będzie sięgał ok 29 minut!

Źródło: 3DCAD.pl, Istagram Elon Musk

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręczniki SOLIDWORKS

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.