SOLIDWORKS WORLD 2019  SWW19
XII Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL
CADNews
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

AKTUALNOŚCI

Skriware 2 - nowa, intuicyjna drukarka 3D

Nowy model drukarki będzie nawiązywał do szwedzkiego designu pierwszego, sfinansowanego na Kickstarterze urządzenia, umożliwiając prostszy, bardziej wydajny sposób drukowania 3D oraz intuicyjne zarządzanie projektami użytkowników. 

Wierzymy, że drukarki 3D wkrótce staną się powszechnie dostępnym sprzętem, obecnym w niemal każdym gospodarstwie domowym – tak jak kiedyś stało się to z komputerami, telefonami komórkowymi czy tradycyjnymi drukarkami. Naszym celem jest działanie na rzecz przyspieszenia tego procesu i umożliwienie wszystkim użytkownikom, niezależnie od ich wieku czy wcześniejszych doświadczeń, rozpoczęcia korzystania z technologii 3D – mówi Karol Górnowicz, CEO Skriware.

Druk 3D jeszcze bardziej dostępny

Skriware 2 jest intuicyjną drukarką 3D typu Plug'n'Play, z przyjaznym dla użytkownika interfejsem. Sprzęt z łatwością może być używany przez każdego – niezależnie od wieku czy umiejętności, spełniając oczekiwania zarówno początkujących, jak
i zaawansowanych użytkowników.

Skriware 2 posiada znacznie większą przestrzeń roboczą niż pierwszy model, a także podwójny ekstruder umożliwiający jednoczesne drukowanie w różnych kolorach i materiałach. Drukarka wyposażona też jest w kolorowy ekran dotykowy z intuicyjnym i prostym w obsłudze interfejsem. 7-calowy wyświetlacz zapewnia bezpośredni dostęp do wirtualnej biblioteki modeli 3D, w tym prototypów robotów, oraz pozwala na przygotowanie dowolnego projektu bez konieczności korzystania z dodatkowego oprogramowania na oddzielnym urządzeniu.

Skriware 2 sprawia, że proces drukowania 3D staje się prostszy i bardziej intuicyjny niż kiedykolwiek. Nowa drukarka, będąca jednym z flagowych produktów naszego ekosystemu, pozwala użytkownikom swobodnie przekraczać granice własnej wyobraźni, a w połączeniu z gamą naszych produktów edukacyjnych – tworzyć spersonalizowane roboty, pomagać w nauce programowania czy odkrywać tajniki sztuki designu – mówi Karol Górnowicz, CEO Skriware.

Premiera Skriware 2 miała miejsce w Dubaju, 9 października podczas jednej z największych na świecie imprez technologicznych – Gitex Technology Week 2017. Sugerowana cena detaliczna drukarki będzie wynosić 1800 USD, a w przedsprzedaży
– 1599 USD.

 

Więcej informacji, w tym także szczegółową specyfikację drukarki, można znaleźć  TUTAJ >>>

Źródło: Skriware

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręczniki SOLIDWORKS

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.