CADNews
Wypróbuj Solid Edge za darmo

AKTUALNOŚCI

Poznaj 3D MACHINING WIZARD

EZ-MILL Pro rozszerza standardowe możliwości EZ-MILL. Dzięki narzędziu do obróbki 3D, 3D Machining Wizard, które łączy w sobie 12 różnych strategii obróbki zgrubnej i wykańczającej w jednym, prostym w użyciu oknie dialogowym, praca staje się niezwykle łatwa i szybka.

3D Machining Wizard oferuje kompleksowe rozwiązania, niezbędne przy programowaniu obróbki 3D. Dostępne narzędzia, pozwalają na opracowanie kompletnej strategii – od obróbki zgrubnej do wykańczającej w jednym oknie dialogowym.

1. ROUGHING

Cykl obróbki zgrubnej EZ-CAM oferuje 3 różne strategie skrawania – Pocketing, Parallel, Plunging

2. RE-ROUHGING

RE-ROUGHING referuje do poprzednio utworzonego kroku ROUGHING. Automatycznie odnajduje pozycje oraz generuje ścieżki narzędzia w miejscach gdzie obróbka zgrubna nie była wystarczająca (Rest Curve). W tym kroku, do wyboru są strategie Pocketing i Parallel.

3. FINISHING

FINISHING daje możliwość precyzyjnego wykończenia obrabianego detalu na siedem sposobów – 3D Equidistant, Constant Z, Pocketing, Parallel, Radial, Longitudinal, Curve Projection

4. RE-FINISHING

RE-FINISHING pozwala na wykończenie najmniejszych kątów i promieni narzędziem o mniejszej średnicy od poprzedniego. Podobnie do RE-ROUGHING, referuje do kroku FINISHING i automatycznie generuje ścieżki narzędzia w miejscach do których nie dotarło poprzednie narzędzie.

Okres wakacyjny to dobry czas na testy i wrarzanie oprogramowania CAM.
Wersję EZ-CAM do testów możesz pobrać TUTAJ >>>

Źródło: RPM Solutions (ez-cam.pl)
Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2019

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.