Leasing na oprogramowanie CAD CAM CAE PDM SolidWorks
CADNews
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

AKTUALNOŚCI

ThinkStation P320 Tiny kolejny mikrus w segmencie stacji roboczych

Lenovo ThinkStation P320 Tiny ma certyfikaty niezależnych producentów oprogramowania (ISV), które gwarantują niezawodne działanie aplikacji o znaczeniu krytycznym na komputerze o pojemności zaledwie jednego litra.

Oferta Lenovo PC as a Service (PCaaS) to w pełni zarządzany model abonamentu ze stałą opłatą miesięczną łączący w jednym rozwiązaniu sprzęt oraz usługi. PCaaS eliminuje obciążenia związane z kupowaniem i wdrażaniem zasobów komputerowych oraz zarządzaniem nimi, a jednocześnie wydłuża cykl życia produktów i zmniejsza całkowity koszt posiadania.

ThinkStation P320 Tiny: najmniejsza na świecie stacja robocza z certyfikatami ISV

Wartość fizycznych miejsc pracy rośnie, dlatego stacje robocze muszą nie tylko działać wydajnie
w każdym otoczeniu, ale i się do niego dostosowywać. ThinkStation P320 Tiny znakomicie sprawdza się w mało przestronnych biurach i zapewnia wydajność, jakiej można oczekiwać od stacji roboczej. P320 Tiny jest komputerem łatwym w konfiguracji i kompatybilnym z akcesoriami Lenovo ThinkCentre Tiny. Działa z najnowszymi procesorami Intel Core i, a także z grafiką NVIDIA Quadro. Dzięki temu zapewnia wydajność wymaganą przez wiele profesjonalnych aplikacji, co potwierdzają certyfikaty ISV. Stacja robocza 320 Tiny oferuje wysoką moc w najmniejszej obudowie, aby umożliwiać pracę nad innowacyjnymi produktami, najnowocześniejszymi drapaczami chmur czy edukacją przyszłych przedsiębiorców niezależnie od ograniczeń przestrzennych.

Uproszczenie procesów związanych z komputerami dzięki PC as a Service

Nowe pokolenia pracowników obeznanych z technologiami cenią elastyczność urządzeń oraz mobilność w pracy, dlatego ich firmy dostosowują swoje podejście do technologii i zarządzania nimi. Elastyczna infrastruktura IT, możliwość wyboru urządzenia służbowego oraz synergia wielu urządzeń to trendy kształtujące przyszłość komputerów osobistych. PC as a Service (PCaaS) to usługa umożliwiająca reagowanie na te zmiany. Upraszcza ona finansowanie zasobów komputerowych, wdrażanie, zarządzanie oraz utylizację w ramach jednego, konfigurowanego rozwiązania ze stałymi miesięcznymi opłatami. Firmy mogą wybierać tablety, laptopy, komputery stacjonarne, stacje robocze lub oprogramowanie i usługi, zapewniając użytkownikom końcowym większą ofertę urządzeń oraz dostosowując nakłady do tempa rozwoju firmy.

„Zmieniają się miejsca pracy i zmienia się także oferta PCSD. Nasz segment biznesowy (Commercial Business Segment) proponuje klientom innowacyjne rozwiązania i narzędzia pomagające w wykorzystaniu potencjału transformacji cyfrowej” — powiedział Christian Teismann, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Commercial Business Segment, PCSD, Lenovo. „ThinkStation P320 Tiny i PCaaS to tylko dwa przykłady rozwiązań, które wprowadzamy do oferty, by pomóc firmom w przekształcaniu działalności. Urządzenia klasy PC pozostaną nieodłącznym składnikiem spersonalizowanej pracy
z komputerami w przyszłości”.

Komputer ThinkStation P320 Tiny jest już dostępny w cenie 849 USD.

Źródło: Lenovo

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręczniki SOLIDWORKS

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.