STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali

AKTUALNOŚCI

Arkusze blach bez tajemnic - nowy e-podręcznik ZW3D

ZW3D to popularne i nowoczesne rozwiązanie CAD/CAM. Oprócz standardowych funkcji programu znajdziemy w nim zaawansowane rozwiązania do projektowania elementów konstrukcyjnych, takich jak arkusze blach.

Konstrukcje blaszane są wykorzystywane w motoryzacji, produkcji AGD, elektronice i wielu innych sektorach przemysłu pozwalających na rozwijanie projektów. Nakładka Arkusze Blach to rozwiązanie dedykowane właśnie tym dziedzinom.

Wychodząc naprzeciw potrzebom projektantów i konstruktorów korzystających z narzędzia Arkusz Blach, firma 3D Master przygotowała całkowicie darmowy podręcznik, krok po kroku opisujący proces projektowania części blaszanych.

Podręcznik można pobrać TUTAJ >>>

Na ponad 60 stronach publikacji przygotowanej przez zespół specjalistów, dowiemy się w jaki sposób wykorzystać wszystkie funkcje programu. Warto pamiętać, że publikacja przygotowana jest w języku polskim. Dzięki e-bookowi wyciągnięcie odgięcia, zamykanie narożników czy przetłoczenia przestaną być zagadką, a projektowanie przy użyciu Arkusza Blach stanie się jeszcze bardziej efektowne niż dotychczas.

 

Źródło: 3D Master

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.