SOLIDWORKS WORLD 2019  SWW19
XII Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi STOM-TOOL
CADNews
NX CAD

AKTUALNOŚCI

iF DESIGN AWARD dla SpaceMouse Enterprise i CadMouse

W ramach tegorocznej imprezy iF DESIGN AWARD 2017 nagrodzone zostały dwa produkty firmy 3Dconnexion.

iF DESIGN AWARD to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na świecie, przyznawana corocznie przez najstarszy niemiecki, niezależny instytut projektowania – iF International Forum Design GmbH. Do tegorocznych nagród nominowanych zostało 5575 produktów z 59 krajów.

W ramach dyscypliny Projektowanie Produktów i kategorii: Akcesoria Komputerowe oba produkty firmy 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise i CadMouse zaimponowały 58 międzynarodowym ekspertom zasiadającym w jury, którzy byli pod dużym wrażeniem wysokiej jakości i ergonomii urządzeń.

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nie jeden a dwa nasze urządzenia otrzymały tą prestiżową nagrodę. To tylko wzmacnia naszą determinację do ciągłego inwestowania czasu i zwracania uwagi na szczegóły w procesie rozwijania i projektowania naszych produktów,” mówi Antonio Pascucci, Viceprezydent ds Produktów w 3Dconnexion. „Chcemy oferować użytkownikom możliwość jak najbardziej intuicyjnej nawigacji w 3D, dlatego największy nacisk kładziemy przede wszystkim na rozpoznaniu ich potrzeb. W ten sposób właśnie stworzyliśmy modele SpaceMouse Enteprise i CadMouse, które wzajemnie się uzupełniają i używane razem tworzą idealne narzędzie, które sprawia, że codzienna praca profesjonalistów CAD jest dużo łatwiejsza.”

Więcej informacji na temat myszy 3D SpaceMouse Enterprise oraz CadMouse
Oba produkty dostępne są również w zestawie SpaceMouse Mouse Enterprise Kit.
Szczegółowe informacje na temat „Design Excellence” na stronie iF WORLD DESIGN GUIDE.

 

Źródło: 3Dconnexion

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręczniki SOLIDWORKS

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.