STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali

AKTUALNOŚCI

Poznaj PMDesk

Masz problem z zarządzaniem projektami w Twojej firmie? Nie wiesz, na jakim etapie są zadania w projekcie? Nie radzisz sobie z delegacją pracy i ciągłym przesyłaniem e-maili? System PMDesk rozwiązuje te wszystkie problemy

PMDesk to innowacyjny system służący do zarządzania projektami w branży inżynierskiej. PMDesk usprawnia harmonogramowanie projektów, śledzenie postępów prac oraz kontrolę nad dostępnością zasobów. System wspomaga cały proces realizacji projektu - od pomysłu, poprzez konstrukcję, technologię, produkcję, aż do wycofania wyrobu z produkcji. Usprawnia także komunikację pomiędzy działami w firmie, zaangażowanymi w pracę nad projektem.

System PMDesk jest zintegrowany z narzędziem do zarządzania dokumentacją – SOLIDWORKS PDM, posiada również osobny panel do przeglądu zadań dla osób niepracujących w systemie PDM oraz okno dla użytkowników programu SOLIDWORKS.

Oprogramowanie PMDesk pozwala śledzić rzeczywisty postęp prac w projekcie, tworzyć harmonogramy w formie wykresów Gantta, zarządzać dostępnymi zasobami oraz zarządzać wszystkimi projektami w firmie w jednym narzędziu.

System posiada dwa typy interfejsów użytkownika – Editor i Contributor. Editor wspomaga pracę kadry zarządzającej i managerów projektu. Contributor to interfejs dla wykonawców projektu, dzięki któremu będą mieli bieżący podgląd na zlecone zadanie oraz możliwość raportowania postępów swoich prac.

Więcej informacji PMDesk >>>

 

Źródło: DPS Software

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.