AKTUALNOŚCI

AutoCAD 2017 i AutoCAD LT 2017 już dostępny

Od 21 marca do zakupu lub pobrania są dostępne wersje 2017 oprogramowania AutoCAD oraz AutoCAD LT

Najnowsze wersje oprogramowania z rodziny AutoCAD są już dostępne do zakupu lub pobrania w ramach subskrypcji licencji czasowej i maintenance plan do licencji wieczystej. Na razie są to wersje anglojęzyczne. Polskie wersje językowe programów AutoCAD 2017 i AutoCAD LT  2017 planowane są na ostatni tydzień marca.

mobilna

Najważniejsze nowości AutoCAD 2017:

Większą mobilność oprogramowania - Jedną z pierwszych zmian jaką można zauważyć podczas instalowania programu AutoCAD 2017 jest nowe okno Autodesk Aplikacje na pulpicie, która jest automatycznie wyświetlana po zakończeniu instalacji.

Możliwość importowania plików PDF - Inteligentne przenoszenie tekstu i geometri plików PDF i wykorzystanie ich jak każdy inny obiekt AutoCAD.

Poprawę współpracy przy publikacji projektów w chmurze - Podziel się widokiem rysunku w łatwy sposób przez chmurę.

Inteligentne linie środka i znaczniki środka - AutoCAD 2017 oferuje nowe, zaawansowane narzędzia do tworzenia i edycji linii środkowych i znaczników środka. Możesz uzyskać dostęp do centrum i narzędzi Linii środków w zakładce Opisz.

Źródło: PCC Polska

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.